منو سایت

شخصیت های Garna Free Fire را می توان به صورت رایگان دانلود کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شخصیت های Garna Free Fire را می توان به صورت رایگان دانلود کرد

یکی از ویژگی های خاص بازی آتش رایگان گارناممکن است شخصیت های جدیدی دریافت کنید. در Garena Free Fire شخصیت های بسیار متنوعی را مشاهده خواهید کرد و حتی افراد مشهوری مانند کریستیانو رونالدو در این بازی حضور دارند و بازیکن می تواند با پرداخت مبلغی از پوست خاص خود استفاده کند. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، سیستم جدید دریافت شخصیت ها در بازی بازطراحی شده است و در آپدیت 23 مارس شاهد معرفی یک سیستم کاملا جدید برای لینک دادن شخصیت ها خواهیم بود.

مکانیسم جدید به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا شخصیت‌های جدیدی را از طریق بازی به دست آورند و بازیکنان گام به گام پیشرفت می‌کنند تا هر روز که بازی می‌کنند شخصیت‌های جدیدی به دست آورند. هنگامی که فرآیند برنامه ریزی شده برای این علامت تکمیل شد. بازیکن می تواند آن را برای همیشه دریافت کند و سپس سعی کند شخصیت دیگری را باز کند. بازیکن پس از دریافت شخصیت جدید; او می تواند دوستان خود را از طریق سیستم اشتراک گذاری جدید به دوستان خود نشان دهد و اطلاعات را با دیگران به اشتراک بگذارد.

شخصیت های بازی Garna Freefire

سیستم دریافت کاراکتر Garna Freefire

سیستم جدید بازی Garna Free Fire فقط برای شخصیت های فعالی است که بیش از 90 روز از عمرشان می گذرد. به عبارت دیگر، کاراکترهای جدید اضافه شده از طریق این سیستم در دسترس نیستند و باید خریداری شوند. البته گاهی بیش از 90 روز طول می کشد تا یک شخصیت به بازی اضافه شود. به طور کلی، یک جدول زمانی مشخص برای بازیکنان وجود دارد که بدانند چه زمانی باید شخصیت ها را به سیستم جدید Garena Free Fire اضافه کنند.

یکی از انتقاداتی که به Garna Free Fire وارد شد، عدم امکان دریافت شخصیت از طریق بازی بود و سیستم Character Link برای این منظور طراحی شده است که در آپدیت 23 مارس گنجانده شده است. همچنین بازیکنان می توانند شخصیت های بازی را با طلا و پول خریداری کنند. در نتیجه، شخصیت ها را می توان نه تنها با بازی و کسب امتیاز به دست آورد. بلکه می توان سطح آنها را به صورت رایگان افزایش داد. به عبارت دیگر، فقط هر روز بازی کنید تا امتیاز کافی برای ارتقاء شخصیت خود کسب کنید.

سیستم جدید Garena Free Fire با رویدادهای ویژه برای بازی منتشر شده است. Assassin’s Creed مهمان بازی گارنا بوده و حضور گروه پاپ کره ای BTS در Garna Free Fire قطعی شده است و قرار است اتفاقات هیجان انگیزی برای بازیکنان منتشر شود. گارنا مستقر در سنگاپور نیز برنامه های جدیدی برای این بازی دارد و روند بومی سازی برای کشورهای بیشتری در طول سال ادامه خواهد داشت. دسترسی به Garena در هند مسدود شده است.

Garna Free Fire و Free Fire Max که نسخه بهبود یافته بازی است برای اندروید و آیفون در دسترس است.

منبع: GameSpot