منو سایت

شخصیت های سریال The Boys به پابجی موبایل می پیوندند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شخصیت های سریال The Boys به پابجی موبایل می پیوندند

بازی پابجی موبایل به زودی محتوای مربوط به سریال محبوب آمازون به نام پسران را دریافت خواهد کرد. شخصیت های سریال The Boys در ابتدای فصل سوم راهی PUBG Mobile خواهند شد و شاهد المان های مختلف مرتبط با این سریال خواهیم بود. این محتوا در ادامه کراس اوورهای مختلف پابجی با سری ها و فرنچایزهای محبوب معرفی شده است.

به گزارش پارسی گیم، ناشر پابجی موبایل از امضای قرارداد همکاری با سونی پیکچرز و آمازون پرایم برای افزودن محتوای ویژه از سریال ابرقهرمانی The Boys که نامزد دریافت جایزه امی شده بود خبر داد. مدیر بازاریابی PUBG Mobile در بیانیه‌ای مطبوعاتی نوشت: «پسران یک سریال تلویزیونی خارق‌العاده است که صنعت سرگرمی را برای همیشه با نگاهی متفاوت به ابرقهرمانان متحول می‌کند.

وی افزود: ما همیشه در تلاش هستیم تا محتوای جدید را به بازیکنان اضافه کنیم و این همکاری فرصتی باورنکردنی برای قرار دادن محتوای فصل جدید در پابجی موبایل است. بازیکنان می توانند با پخش فصل سوم The Boys محتوای انحصاری دریافت کنند. فصل سوم جمعه 13 ژوئن پخش خواهد شد و لباس های ویژه برای شخصیت هایی مانند Homelander، Starlight و Soldier Boy به آن اضافه می شود. پرتابه های جدید برای سلاح و یک چتر نجات در راه است.

متقاطع موبایل PubJie

کراس اوور پسران با موبایل پابجی

بازیکنان PubJie Mobile می توانند در رویداد ویژه ای به نام Supe Spree در 8 ژوئن شرکت کنند. این رویداد فرصتی را فراهم می کند تا در کنار ضدقهرمان این مجموعه به نام بیلی باتر باشیم. بازیکنان باید تیم تحقیقاتی خود را تشکیل دهند و به دنبال سرنخ هایی برای خرابکاری این ابرقهرمان باشند. نیویورک تحت تاثیر یک سری قتل ها قرار گرفته و اتفاقات ناخوشایندی در حال رخ دادن است. بازیکنان باید پازل را حل کنند.

کل نیویورک پر از اجساد معامله گران سهام وال استریت است و پلیس نمی داند چه اتفاقی افتاده است. بازیکنان باید با کمک شخصیت های The Boys بر چالش های مختلف غلبه کنند و سپس معما را حل کنند. رویداد جدید PubJi Mobile طیف گسترده ای دارد و بازیکنان را برای مدت طولانی سرگرم خواهد کرد. شما باید معمای داستان را حل کنید و این یکی از معدود اتفاقاتی خواهد بود که شما را سرگرم خواهد کرد.

موبایل The-Boys-PUBG

این اولین بار نیست که PUBG Mobile با سایر فرنچایزها ادغام می شود. در فوریه امسال شاهد کراس اوور مرد عنکبوتی بدون راه خانه با پابجی بودیم. در ماه مارس، Warframe به PubJie Mobile راه یافت. فصل سوم سریال پسرانه علاوه بر پابجی موبایل از جذابیت خاصی برخوردار است و با توجه به محبوبیت خود می تواند کراس اوور خوبی برای پابجی باشد. نطر شما چی هست؟

منبع: TheGamer