منو سایت

شخصیت اصلی Silent Hill بر اساس فیلم Braveheart ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شخصیت اصلی Silent Hill بر اساس فیلم Braveheart ساخته شده است

طبق آخرین اخبار بازی، Pyramid Head، شاید ترسناک ترین و معروف ترین شخصیت سری Silent Hill، از منبعی عجیب الهام گرفته شده است: یک شخصیت فرعی در فیلم Braveheart.

Pyramid Head یکی از نمادهای سری Silent Hill است. شهرت این شخصیت به حدی رسیده که همه بازیکنان در نگاه اول او را می شناسند و سری Silent Hill را به یاد می آورند. سوالی که مدت هاست ذهن علاقه مندان را به خود مشغول کرده است منبع الهام Pyramid Head است. حالا ماساهیرو ایتو کارگردان Silent Hill 2 به این سوال در توییتر پاسخ داده است. او در توییتی اعلام کرد که شخصیت Pyramid Head در بازی Silent Hill 2 از جلاد فیلم Braveheart الهام گرفته شده است.

ماساهیرو ایتو در ابتدا شروع به طراحی شخصیت Pyramid Head بر اساس جلاد Braveheart کرد. او سپس ظاهر شخصیت نمادین سایلنت هیل را با الهام از فیلم‌ها و کتاب‌های دیگر که در آن تبه‌کار کیف می‌برد، کامل کرد. کارگردان Silent Hill 2 شخصیت Pyramid Head را بر اساس ایده یک جلاد باستانی طراحی کرده است.

ماساهیرو ایتو در توییت دیگری چند نقاشی رنگ روغن و اکریلیک که در دوران دانشجویی کشیده بود را منتشر کرد. چهار تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط کارگردان Silent Hill 2 از سری Strange Head هستند و بین سال های 1993 تا 1996 ساخته شده اند. یکی از این تصاویر مهمتر است. این الهام بخش Pyramid Head است. در زیر می توانید این تصویر را مشاهده کنید:

شخصیت Silent Hill Pyramid Head

چندین پروژه در سری Silent Hill در حال توسعه هستند

شخصیت Pyramid Head برای اولین بار در Silent Hill 2 معرفی شد و از آن زمان در بسیاری از بازی های Silent Hill دیگر ظاهر شد. علاوه بر سری Silent Hill، شخصیت مذکور به عنوان یک شخصیت مهمان در Super Bomberman R و Dead by Daylight نیز ظاهر شده است.

حضور Pyramid Head در Silent Hill 2 این بازی را به یکی از ترسناک ترین بازی های تاریخ تبدیل کرد. سال ها از انتشار آخرین سریال سایلنت هیل می گذرد. اما گزارش هایی مبنی بر بازگشت این مجموعه و رئیس هرم در رسانه ها منتشر شد. به تازگی کارگردان فیلم Silent Hill، کریستوف گانس، از ساخت چندین بازی بر اساس سری Silent Hill خبر داده است.

نظر شما در مورد طراحی شخصیت اصلی Silent Hill بر اساس فیلم Braveheart چیست؟ آیا شخصیت Pyramid Head یکی از شخصیت های مورد علاقه شماست؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN