منو سایت

شخصیت اصلی Dying Light 3 قوی تر خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شخصیت اصلی Dying Light 3 قوی تر خواهد بود

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تیمون اسمکتالا که در Dying Light 2 به عنوان طراحی اصلی ظاهر شده است، گفته است که استودیو Techland قصد دارد تغییراتی را در نقطه شروع کار بعدی خود ایجاد کند و Dying Light 3 را به یک قهرمان تبدیل کند. قوی تر شروع کن

تیمون اسمکتالا، طراح اصلی Dying Light 2: Stay a Man، اخیرا با VGC مصاحبه کرده است. او در این مصاحبه گفت که افزودن توانایی ها و مهارت های بیشتر به شخصیت کنترل شده توسط بازیکن یکی از مشکلات Dying Light 2 است که قصد اصلاح آن را دارد. او گفت: «اگر قرار است Dying Light 3 را انجام دهیم، شخصیت اصلی را طوری طراحی می کنم که در ابتدای بازی مهارت های بیشتر و بهتری داشته باشد.

Timmont Smectala به VGC گفت: «در Dying Light 2: Stay Human، ما اساساً همان رویکردی را که در Dying Light استفاده کردیم، دنبال کردیم. با این اثر، بازیکنان با یک شخصیت بسیار ضعیف شروع می کنند و سپس با پیشرفت بازی قوی تر می شوند. ما در بازی دوم کار بسیار متفاوتی انجام دادیم و اکنون، سه ماه پس از انتشار، متوجه مشکلی شدم که واقعاً دوست دارم آن را برطرف کنم. به همین دلیل است که فکر می‌کنم اگر بازی سوم در جریان باشد، شخصیت اصلی با قدرت، مهارت و توانایی‌های بیشتری شروع می‌کند.»

Dying Light 2: Stay Human در فوریه امسال منتشر شد و با واکنش مثبت اکثر منتقدان مواجه شد. Diving Light 2 در حال حاضر دارای میانگین امتیاز 76 در پلتفرم های مختلف است. اولین بسته الحاقی بازی که قرار بود در ژوئن منتشر شود، به سپتامبر موکول شد.

نور مردن نور مردن

Techland به مدت 2 سال برای پشتیبانی از Dying Light برنامه ریزی کرده است

قبل از انتشار Dying Light 2، استودیو Tackland اعلام کرد که قصد دارد تا حداقل پنج سال از اثری که توسط زامبی‌ها و Open-World هدایت می‌شود، پشتیبانی کند و محتوای مختلفی را منتشر کند. تیمون اسمکتالا در مصاحبه ای با Game Informer گفت که اولین DLC بازی Dying Light 2 احتمالاً تاریخچه بازی اصلی را دنبال نخواهد کرد.

نظر شما در مورد عرضه Dying Light 3 با یک قهرمان قوی تر چیست؟ آیا نگران شخصیت ضعیف Dying Light 2: Stay human هستید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle