منو سایت

شخصیت اصلی بازی GTA 6 زنی اهل آمریکای لاتین است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شخصیت اصلی بازی GTA 6 زنی اهل آمریکای لاتین است

خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی جدید شخصیت اصلی بازی GTA 6 اشاره کرد و مدعی شد که این بازی دو شخصیت اصلی دارد. یکی از این شخصیت ها زن خواهد بود و یک بانوی آمریکای لاتین است. در این گزارش به جنبه هایی از ساخت بازی Grand Theft Auto VI نیز پرداخته شده و دلیل کندی تولید بازی محافظت از سازندگان در برابر فشار کاری سنگین عنوان شده است.

به گزارش پارسی گیم، قهرمان زن بازی GTA 6 که اهل آمریکای لاتین است، قرار است یک جفت شخصیت دیگر باشند که با هم بانک را سرقت کنند. راک استار می خواهد رابطه ای بین بانی و کلاید ایجاد کند. این اولین بار است که یک زن قهرمان یک بازی GTA می شود و این اثر کاملاً با سایر بازی های این سری متفاوت است و Rockstar می خواهد گذشته خود را در مورد مسائلی مانند تمسخر زنان و اقلیت های جنسیتی پاک کند و چهره ای جدید بسازد. از بازی GTA .

موضوع اصلی گزارش بلومبرگ در مورد تغییراتی است که در شاسی Rockstar ایجاد شده است. این شرکت محتوای تراجنسیتی را از GTA V حذف کرد و جنسیت را در GTA Online گسترش داد، که برای اولین بار یک شخصیت زن را نمایش می‌دهد. سازندگان می خواهند تمام شوخی های گذشته در مورد گروه ها و اقلیت ها را از ذهن طرفداران پاک کنند و این بازی با آنچه قبلا دیده ایم متفاوت باشد. سری GTA چهره واقعی زنان را نشان نمی دهد و زنان را تنها به عنوان ابزار می بیند.

شخصیت اصلی بازی GTA 6 یک زن است

شخصیت اصلی بازی GTA 6

این موضوع در بازی GTA V مطرح شد و فضای نیهیلیستی انواع گروه های سیاسی و اقلیت ها را در هم کوبید. کارمندان راک استار می گویند فرهنگ این استودیو با بازی هایی که می سازد تفاوتی ندارد و انواع فعالیت هایی مانند نوشیدن مشروب و حتی رفتن به کلوپ های شبانه در بین کارمندان گزارش شده است. در عین حال Rockstar Games نماد فشار کاری در صنعت بازی است و کارکنان این شرکت بیش از هر استودیو دیگری تحت فشار کاری قرار دارند. این استراتژی بازی GTAV را به پرفروش ترین محصول سرگرمی تاریخ تبدیل کرد. اما Rockstar این فرهنگ کاری را تغییر داد.

جیسون شرایر ادعا می کند که تغییرات مهمی در گروه استودیو ایجاد شده است. پیش از این، 100 ساعت کار در هفته برای ساخت Red Dead Redemption 2 امری عادی بود و بسیاری از افراد از مشکلات روانی رنج می بردند و حتی خانواده خود را به خاطر آن از دست می دادند. مرگ جورج فلوید انگیزه مهمی برای مدیران بود تا در نهایت تغییرات اساسی ایجاد کنند. مدیریت قول داده است که بازی سازان در هنگام ساخت بازی GTA VI هیچ فشاری را احساس نکنند. همچنین این اولین باری است که استفاده از یک قهرمان زن را می بینیم.

بلومبرگ در مصاحبه با مقامات Rockstar به نتیجه ای در مورد تاریخ انتشار GTA 6 نرسید. اما شرایر ادعا می کند که ما حداقل دو سال با انتشار فاصله داریم. Rockstar می گوید GTA VI فراتر از انتظارات بازیکنان است.

منبع: Gematsu