منو سایت

شخصیت‌ها و مکان‌های جدید در A Plague Tale: Requiem معرفی خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شخصیت‌ها و مکان‌های جدید در A Plague Tale: Requiem معرفی خواهند شد

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از بازی، نویسنده اصلی بازی A Plague Tale: Requiem، سباستین رنارد، در پستی در وبلاگ پلی استیشن اعلام کرد که در این شغل شما در مکان جدیدی قرار خواهید گرفت و با شخصیت های جدیدی آشنا خواهید شد.

Focus Entertainment و Asobo Studios اخیرا تریلری از محصول مورد انتظار خود، A Plague Tale: Requiem منتشر کرده اند. این اثر که دنباله‌ای بر A Plague Tale: Innocence است، به زودی بر روی پلتفرم‌های مختلف عرضه خواهد شد. سباستین رنارد، نویسنده اصلی بازی Playgame Requiem، اخیراً پستی را در وبلاگ پلی استیشن منتشر کرده است که در آن می توانید با جزئیات مختلف این اثر آشنا شوید.

A Plague Tale: Requiem سه سال پس از اثر قبلی نمایش داده می شود. در این اثر آمیسیا و هوگو به جنوب می روند و وارد مکان های جدیدی می شوند. طولی نمی کشد که دوباره اتفاقات ناخوشایندی برای خواهر و برادرها رخ می دهد و آنها متوجه جزیره ای می شوند که با هوگو وصل می شود. همانطور که در تریلر بازی Pug Teal Requiem مشاهده می کنید، Hugo قادر است موش ها را کنترل کرده و از آنها برای حمله به دشمنان استفاده کند. اما این کار آسانی نیست و استفاده از این نیرو بر هوگو تاثیر منفی می گذارد.

سباستین رنارد گفت: «نیروهای هوگو در حال پیشروی هستند. او سعی می کند آنها را کنترل کند و حتی گاهی اوقات می تواند نیروهای خود را شکست دهد. اگرچه نیروهای هوگو برای غلبه بر موقعیت های خطرناک مهم و کلیدی هستند، اما او در مقابل تسلیم نشدن به نیروهایش مقاومت می کند.

نویسنده اصلی کتاب A Plague Tale: Requiem در ادامه به تشریح تأثیر اعمال آمیسیا بر روان او می‌پردازد. سباستین رنارد توضیح می دهد: «ماموریت چاره ای جز ایفای نقشی ندارد که به تنهایی بتواند آن را ایفا کند. با این حال، او باید با آسیب روانی همراه با این اقدام دست و پنجه نرم کند. شخصیت‌های ما ابرانسان نیستند و دو قهرمان بازی باید بهای قهرمان شدن را بپردازند.»

مکان جدید برای A Plague Tale: Requiem Play Plague Tale

A Plague Tale: شخصیت های Requiem به شما کمک خواهند کرد

به گفته نویسنده اصلی A Plague Tale: Requiem، شخصیت های جدید، از جمله «بزرگسالان با تجربه تر و با اعتماد به نفس تر» به آمیسیا و هوگو کمک خواهند کرد. به گفته سباستین رنارد، یکی از مناطق جدیدی که برادران و خواهران Pug Teal Requiem از آن دیدن خواهند کرد، Provence است که در نگاه اول شبیه بهشت ​​است.

با این حال، طولی نکشید، زیرا “واقعیت تلخ قرون وسطی به آمیسیا و هوگو رسید و امیدهای آنها قبل از اینکه بتوانند از آرامش بیش از حد لذت ببرند، بر باد رفت.” علاوه بر تهدیدهایی مانند موش طاعون، گروه های اجاره ای نیز تهدیدی برای آمیسیا و هوگو هستند. علاوه بر این، به دلیل ماهیت بی رحمانه دوره تاریخی، دهقانان عادی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و می توانند برای شخصیت های اصلی A Plague Tale: Requiem خطرناک باشند.

PlayGame Tech Requiem در تاریخ ۱۸ اکتبر (۲۶ مهر) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۵، سری Xbox S، Xbox X Series و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که با توجه به اضافه شدن بازی A Plague Tale: Requiem به سرویس Xbox GamePas، می توانید بدون هزینه اضافی این افکت را در روز انتشار تجربه کنید.

نظر شما در مورد شخصیت های جدید و مکان A Plague Tale: Requiem چیست؟ به نظر شما ویژگی های جدید این اثر چه خواهد کرد؟ آیا Pug Teal Requiem می تواند به خوبی افکت قبلی بازی کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt