منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • شبکه HBO به بلا رمزی هشدار داده است که نباید نقش The Last of Us را بازی کند

شبکه HBO به بلا رمزی هشدار داده است که نباید نقش The Last of Us را بازی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شبکه HBO به بلا رمزی هشدار داده است که نباید نقش The Last of Us را بازی کند

فیلمبرداری سریال The Last of Us به پایان رسید و شبکه HBO چند هفته پیش تریلر رسمی آن را منتشر کرد. نگرانی هایی در مورد پایبندی سریال به بازی و کیفیت اقتباس وجود داشته است و بازیگران سعی کرده اند در مصاحبه ها به این موضوع بپردازند و به طرفداران اطمینان دهند. طبق اخبار اخیر، مقامات HBO به بلا رمزی، بازیگر نقش الی، گفته اند بازی The Last of Us سعی نکنید و یک بازی متفاوت نشان دهید.

بلا رمزی در گفتگو با یو اس ای تودی به نقش خود در سریال Last of Ace اشاره کرد. HBO به او پیشنهاد داد که بازی را آزمایش نکند. وی در این خصوص گفت: بعد از اولین تست از من پرسیدند که آیا تا به حال بازی کرده ای و من جواب منفی دادم و گفتند همین طور که هست، کمی از گیم پلی بازی را در یوتیوب دیدم تا کمی متوجه شوم. او در مصاحبه ای ماه گذشته گفت که سری The Last of Us به بازی و داستان آن وفادار است.

الی افزود: “من برای بازی کردن آن هیجان زده هستم، زیرا بخش بزرگی از زندگی من بوده است.” ما یک سال فیلمبرداری کردیم، که برای کسی که فقط نوزده سال دارد، زمان بسیار طولانی است. پدرو (پاسکال) در پایان یک متن کوتاه برایم نوشت و چقدر جالب است که اتفاقی به این بزرگی و تحول‌آفرین باید به این زودی برای تو و برای من دیر بیفتد. من می گفتم: “چه نظر شیرینی و من واقعاً بهترین لحظات را با او سپری کردم.”

بلا رمزی آخرین ما

زمان پخش سریال The Last of Us

سری Last of Ace وقایع بازی اول را دنبال می کند و یک روایت آخرالزمانی هیجان انگیز را ارائه می دهد. بلا رمزی معتقد است که اگر واقعاً چنین اتفاقی بیفتد و زامبی ها در همه جا پخش شوند، او کسی نیست که بتوان آن را نجات داد. او می‌گوید: «احتمالاً برای خودم چاله‌ای حفر می‌کردم و با بهترین دوستم به آنجا می‌رفتم و گریه می‌کردم». منظورم این است که یک نفر باید اول بمیرد و فکر می کنم این ما هستیم.”

انتخاب بلا رمزی برای نقش الی با واکنش های متفاوتی روبرو شد. خیلی ها او را بازیگری با استعداد می نامیدند که بعد از ایفای نقش در سریال «بازی تاج و تخت» آینده درخشانی را برای خود رقم زد. بعضی ها هم می گویند شبیه الی نیست. با تماشای تریلر رسمی، طرفداران به این نتیجه رسیدند که این اقتباس تلویزیونی به The Last of Us نزدیک است و HBO موفق شد بخش‌های مهم بازی را به شکلی متفاوت منعکس کند.

شبکه HBO به بلا رمزی هشدار داده است که نباید نقش The Last of Us را بازی کند

تریلر رسمی سریال The Last of Us منتشر شد

با تکمیل فیلمبرداری و انجام مراحل مونتاژ، انتظار می رود سریال Last of Ace سال آینده از شبکه HBO پخش شود.

منبع: TheGamer