منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • شایعه شده است که نینتندو دایرکت بعدی در اواخر ژوئن عرضه خواهد شد

شایعه شده است که نینتندو دایرکت بعدی در اواخر ژوئن عرضه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شایعه شده است که نینتندو دایرکت بعدی در اواخر ژوئن عرضه خواهد شد

شایعه شده است که نینتندو دایرکت بعدی در اواخر ژوئن عرضه خواهد شد

یکی از نام‌هایی که به‌ویژه در افزایش اخیر اخبار بازی‌های ویدیویی وجود ندارد، نینتندو است که معمولاً در اوج ژوئن، Nintendo Direct را معرفی می‌کند. گزارش‌های متعدد قبلاً نشان داده‌اند که نینتندو هنوز در برنامه‌ریزی ماه ژوئن است، فقط امسال Direct دیرتر از حد معمول یعنی در ۲۹ ژوئن منتشر می‌شود.

تاریخ 29 ژوئن اولین بار توسط آلانا پیرس، روزنامه نگار سابق بازی که اکنون برای تیم داستان سرایی سونی سانتا مونیکا کار می کند، ذکر شد. در جریان پخش زنده اخیر، پیرس به نقل از 29 ژوئن گفت: “نمی دانم اعلام شده است یا نه. تو اول اینجا شنیدی.”

VGC بیانیه پیرس را تایید کرد و گفت که “همسان است[es] با آنچه در VGC گفته شد. “نینتندو در زمان نگارش این مطلب تاریخ را تایید یا رد نکرده است.

آخرین نسخه Nintendo Direct در ماه فوریه عرضه شد، جایی که به‌روزرسانی‌های Splatoon 3 و Mario Kart 8 Deluxe به همراه اولین افشاگری‌های Mario Strikers: Battle League و Xenoblade Chronicles 3 اعلام شد.

نینتندو دایرکت در 29 ژوئن آخرین اقدام ماه شلوغ ژوئن خواهد بود که شاهد برگزاری Summer Game Fest Live، Xbox و Bethesda Showcase و بسیاری دیگر بودیم. اخبار بیشتری در این هفته منتشر خواهد شد، بیشتر در طول نمایشگاه Capcom در 13 ژوئن و بیست و پنجمین سالگرد Final Fantasy VII در 16 ژوئن.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.