منو سایت

شایعات: Top Top Spin 5 قبل از Mafia 4 منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شایعات: Top Top Spin 5 قبل از Mafia 4 منتشر خواهد شد

استودیو هنگر 13 در چند روز گذشته روزهای سختی را پشت سر گذاشته است. 50 نفر از کارکنان این استودیو اخراج شدند و اخیراً مدیر و مؤسس استودیو استعفا داده است. طبق آخرین اخبار بازی، Hangar 13 در حال کار بر روی دو بازی جدید است و علاوه بر Mafia 4، Top Spin 5 نیز در حال ساخت است، شایعه ای جدید از انتشار Top Spin 5 قبل از Mafia 4 خبر می دهد.

به گزارش پارسی گیم، هیچکدام از این دو بازی معرفی نشده و وجود آنها تایید نشده است. اما استودیو به ساخت آنها در همان زمان ادامه می دهد. بسیاری از اعضا تا کنون استودیو را ترک کرده اند و هیچ پروژه بزرگی از زمان انتشار Mafia 3 در سال 2016 اعلام نشده است. تلاش برای تثبیت اعضای استودیو و آشفتگی سال های اخیر عواقب جدی برای پروژه های در حال ساخت داشته است. لغو فانتزی بازی رایگان اعلام نشده و تغییر تیم مدیریتی و سپس دور جدید اخراج ها تنها بخشی از پیامدهای این چند سال اخیر است.

بازی Top Spin 5 Mafa 4

Mafia 4 را بعد از Top Spin 5 اجرا کنید

اگرچه این استودیو هیچ پروژه جدیدی ارائه نکرده است و ما نمی دانیم که آنها روی چه بازی کار می کنند. اطلاعات فاش شده به دو پروژه جدید اشاره دارد. بازی اول یعنی Mafia 4; این مقدمه ای برای سه گانه مافیایی است و این بار در ایتالیا روایت می شود. پرداختن به تاریخچه قهرمانان در شهر سیسیل بدون شک برای بسیاری از طرفداران سری بازی های مافیا جالب خواهد بود. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، ساخت Top Spin 5 در اولویت قرار دارد و این بازی ورزشی زودتر از Mafia جدید منتشر خواهد شد.

کوتاکو ادعا می کند که برنامه هایی برای ساخت Top Spin 5 زودتر از Mafia 4 انجام شده است و این بازی زودتر منتشر خواهد شد. در حال حاضر نام دو بازی تایید نشده است و اسامی استفاده شده طبق گزارش اولیه بوده و تغییری در این زمینه ایجاد نشده است. به نظر می رسد دلیل تاخیر در عرضه بازی جدید از استودیو 13 به Hunger 13، مشارکت آنها در توسعه بازی Marvel’s Midnight Suns بوده و در پروژه های 2K دیگری نیز مشارکت داشته اند.

بر اساس این گزارش، استودیوی Hunger 13 در حال حاضر بر روی دو بازی در دست ساخت تمرکز دارد و Top Spin 5 نیز در اولویت قرار دارد. Top Spin یکی از معدود بازی های شبیه سازی تنیس است که مدت ها پیش منتشر شد. با این حال، هر دو پروژه در مراحل اولیه توسعه هستند و بعید است به زودی اعلام شوند. منتظر اطلاعات بیشتر در ماه های آینده باشید.

منبع: aming GamingBolt