منو سایت

سیستم مورد نیاز Saints Row اعلام شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سیستم مورد نیاز Saints Row اعلام شده است

چند ماه قبل از انتشار بازی Saints Row بقیه و استودیو Volition در حال آماده شدن برای ارائه اطلاعات کامل از بازی هستند. نمایش گیم پلی رویداد Summer Games Fest با راه اندازی ابزاری برای خلق شخصیت همراه بود و قبلاً اطلاعاتی از یک سیستم بازی مینیمال دریافت کرده ایم. با توجه به سیستم مورد نیاز Saints Row نیازی به کامپیوتر بسیار قدرتمند نخواهید داشت و یک سیستم متوسط ​​کفایت می کند.

استودیو Volition هنوز سیستم بازی پیشنهادی Saints Row را اعلام نکرده است و فقط مشخصات سیستم لازم در دسترس است. این اطلاعات در فروشگاه اپیک گیمز آپلود شده است و انتظار می رود سیستم پیشنهادی به زودی معرفی شود. با توجه به اینکه سیستم مورد نیاز Saints Row کافی است تا بدانید رایانه شما در حال انجام بازی است یا خیر. در نتیجه نیازی به درک جزئیات بیشتر نخواهید داشت. با بازی پارسی همراه باشید.

سیستم مورد نیاز Saints Row

سیستم مورد نیاز Saints Row

طبق اطلاعات ارائه شده در فروشگاه Epic Games، برای اجرای بازی به سیستم عامل ویندوز 10 نیاز خواهید داشت. لازم به ذکر است که این مشخصات برای شروع بازی در حالت 1080p و 30 FPS است که کمترین مشخصات گرافیکی است. سپس باید پردازنده Intel Core i3-3240 یا Ryzen 3 1200 را روی سیستم خود نصب کنید. مقدار رم 8 گیگابایت است.

استودیو Volition معتقد است که کارت گرافیک Nvidia GTX 970 یا Radeon RX 480 برای شروع بازی با کمترین گرافیک کافی است. البته استودیو استفاده از کارت گرافیک بهتری را ارائه می دهد. لازم به ذکر است که ظرفیت VRAM در این مورد 4 گیگابایت است و در نتیجه برای اجرای یک بازی با کیفیت به یک کارت گرافیک مدرن نیاز خواهید داشت. در نهایت 50 گیگابایت فضای خالی مورد نیاز است و البته سیستم شما باید از DirectX 12 پشتیبانی کند.

سیستم مورد نیاز Saints Row اعلام شده است

تریلر جدید گیم پلی بازی SAINTS ROW منتشر شد

سازنده هنوز اطلاعاتی در مورد سیستم پیشنهادی اعلام نکرده است و باید منتظر اخبار بیشتری باشیم. گفتنی است بخش ساخت شخصیت های نبرد مصنوعی با نام Boss Factory به صورت رایگان در دسترس است و برای آشنایی با بازی می توانید آن را دانلود کنید. تمامی تغییرات و بهبودهای این دمو به بازی اصلی منتقل خواهد شد. این تظاهرات با استقبال بازیکنان روبرو شد و بسیاری از آنها آن را پس گرفتند.

کمترین سیستم مورد نیاز:

  • سیستم عامل: ویندوز 10 64 بیتی (1080p – 30 FPS)
  • پردازنده: Intel Core i3-3240 / Ryzen 3 1200
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • کارت گرافیک: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 480
  • سرعت VRAM: چهار گیگ
  • فضای خالی: 50 گیگابایت
  • DirectX: 12

Saints Row به طور همزمان در تاریخ 23 آگوست (1 شهریور) برای کنسول های نسل هشتم، نهم و رایانه های شخصی عرضه می شود. نسخه استودیوی بازی سازی نیز اخیرا در دسته سنی قرار گرفت. نظر شما در مورد سیستم مورد نیاز Saints Row چیست؟

منبع: GamingBolt