سیستم مورد نیاز Resident Evil 2 به روز شد

سیستم مورد نیاز Resident Evil 2 به روز شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، کپکام سیستم مورد نیاز بازی Resident Evil 2 را تغییر داده و از عرضه نسخه نسل بعدی این بازی در «آینده ای نزدیک» خبر داده است.

در ماه مارس، کپکام اعلام کرد که Resident Evil 2، Resident Evil 3 و Resident Evil 7: Biohazard به‌روزرسانی رایگان نسل بعدی دریافت خواهند کرد که سخت‌افزار پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس اس و سری X را تقویت می‌کند. سری Xbox X سود خواهد برد.

آن دسته از کاربران رایانه ای که Resident Evil 2 را خریداری کرده اند، می توانند بازی خود را به صورت رایگان به نسل بعدی ارتقا دهند. در پست اخیر خود در استیم، کپکام اشاره کرد که بروزرسانی Resident Evil 2 به زودی منتشر خواهد شد. علاوه بر این، سازنده بازی سیستم لازم را به روز کرده است.

در سیستم جدید مورد نیاز Resident Evil 2، امکان اجرا تحت ویندوز 7 و 8.1 وجود ندارد و تنها در ویندوز 10 (نسخه 64 بیتی) می توانید از این افکت لذت ببرید. حذف DirectX 11 نیز DirectX 12 را اجباری می کند. از نظر حداقل کارت گرافیک، ضعیف ترین پردازنده گرافیکی مورد استفاده برای NVIDIA GeForce GTX 760 و AMD Radeon R7 260X به Nvidia Geforce GTX 960 و AMD Radeon RX 460 تغییر یافته است.

بیش از 9 میلیون نسخه از Resident Evil 2 فروخته شده است

هنگامی که نسخه نسل بعدی منتشر شد، سیستم Resident Evil 2 که قبلاً مورد نیاز بود، دیگر پشتیبانی نخواهد شد. اگر در سال‌های اخیر سرعت ویندوز 10 را کاهش داده‌اید، بالاخره زمان آن رسیده است که ویندوز 7 یا ویندوز 8.1 را کنار بگذارید و از ویندوز 10 استفاده کنید. Capcom از نشان دادن پیشرفت‌هایی که در نسل بعدی Resident Evil 2 روی رایانه شخصی ایجاد می‌شود خودداری کرده است. .

با این حال، کاربران پلتفرم های Xbox Series S، PS5 و Xbox Series X می توانند از ویژگی هایی مانند پشتیبانی از استخراج، نرخ فریم بالاتر و صدای سه بعدی در نسخه نسل فعلی Resident Evil 2 بهره ببرند. علاوه بر این، این نسخه از Dual Sense ویژه پشتیبانی می کند. ویژگی های کنترلر، یعنی بازخورد لمسی و محرک های تطبیقی. ارتقا به نسخه نسل بعدی Resident Evil 2 رایگان است و فایل های ذخیره شده در نسخه نسل قبل قابل انتقال هستند. Capcom تاریخ انتشار این نسخه را در روزهای آینده اعلام خواهد کرد.

نظر شما در مورد سیستم مورد نیاز برای Resident Evil 2 چیست؟ آیا قصد دارید بازی خود را به نسخه نسل بعدی ارتقا دهید؟ به نظر شما ویژگی های جدید Resident Evil 2 چقدر در تجربه این افکت تاثیر دارد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt