منو سایت

سیستم مورد نیاز برای Project U: شوتر مبتنی بر تیم یوبی سافت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سیستم مورد نیاز برای Project U: شوتر مبتنی بر تیم یوبی سافت

یوبی سافت به تازگی اعلام کرده که در حال توسعه یک بازی تیراندازی چندنفره جدید با نام رمز است پروژه U F. به گفته یوبی سافت، این بازی برداشت جدیدی از سبک تیراندازی مبتنی بر تیم ارائه می دهد، که در آن بازیکنان با یکدیگر متحد می شوند تا یک تهدید بزرگ را شکست دهند. این بازی در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و اولین نسخه آزمایشی آن در سال جاری تنها در اروپای غربی بر روی پلتفرم رایانه شخصی در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

با توجه به اینکه در حال حاضر هیچ خبر رسمی از سوی یوبی سافت در رابطه با این پروژه اعلام نشده است، اطلاعاتی در مورد آن توسط سایت ارائه شده است. wccftech، لو رفته است و سرنخ های کمی در مورد بازی به ما می دهد. این بازی معمایی کاملا به زبان انگلیسی و نسخه آزمایشی می باشد در فرانسه، آلمان، ایرلند، نروژ، سوئد، فنلاند، دانمارک، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، اتریش، سوئیس، پرتغال، اسپانیا، ایتالیا و بریتانیادر دسترس خواهد بود.

در این تیراندازی تعاونی، بازیکنان یک قهرمان را انتخاب می کنند، با بسیاری از بازیکنان دیگر در یک تیم زرهی و مسلح متحد می شوند و برای پیروزی در برابر گروهی از گروه های بیگانه خطرناک مبارزه می کنند. علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت در این آزمایشی شرکت کنند پروژه U، ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل خود باشید. این بازی تمام شد Ubisoft Connect دانلود و اجرا خواهد شد.

بازی Project U

سیستم مورد نیاز Project U

مطابق با بیانیه یوبی سافت: “ما علاقه مند به بازی با شما هستیم و با جمع آوری بازخوردهای ارزشمند شما، می توانیم تجربه بهتری برای این بازی co-op ایجاد کنیم و تولید را در مسیر درست هدایت کنیم.” همچنین، علاوه بر جزئیات کمی منتشر شده است. ، می توانید سیستم مورد نیاز این بازی تیمی را برای اجرا بر روی کامپیوتر خود رعایت کنید، به نظر می رسد برای تجربه این عنوان به یک سیستم نسبتا قدرتمند نیاز دارید.

کمترین سیستم مورد نیاز:

  • سیستم عامل: ویندوز 10
  • پردازنده: Intel Core i5-4460، AMD Ryzen 3 1200
  • کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 1070 (8 گیگابایت VRAM) یا AMD Radeon RX Vega 64 (8 گیگابایت VRAM)
  • رم: 16 گیگابایت

سیستم توصیه:

علیرغم اینکه سایت پروژه U در حال حاضر فعال است، انتظار می رود Ubisoft به زودی برخی از اعلامیه های مربوط به عنوان تیرانداز چند نفره را ارائه دهد. اما در کنار نسخه بتای این بازی، حتما با انتشار اطلاعات جدید آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع: Thegamer