منو سایت

سیستم مورد نیاز بازی Sonic Origins

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سیستم مورد نیاز بازی Sonic Origins

سگا سال گذشته از انتشار مجدد بازی های کلاسیک سونیک خبر داد. این مجموعه نام دارد بازی Sonic Originsمنتشر خواهد شد؛ شامل ریمسترهای Sonic 1، Sonic 2، Sonic 3‌ و Sonic CD است. این بازی چندین ویژگی دارد که بیشتر آنها از طریق بسته های الحاقی به فروش می رسند. در زیر می توانید سیستم مورد نیاز Sonic Origins از پارسی گیم را مشاهده کنید.

طبق آخرین اخبار بازی، Sonic Origins دارای دو حالت کلاسیک و مدرن است. بازیکنان می توانند با انتخاب حالت کلاسیک همان گرافیک اصلی را تماشا کنند و در حالت مدرن نیز نسخه های ریمستر شده با وضوح بالا و بافت های با کیفیت را دریافت می کنند. سگا پس از معرفی کامل بازی و بسته های الحاقی، صفحه Steam Sonic Origins را به روز رسانی کرد و سیستم مورد نیاز این بازی را برای کامپیوتر اعلام کرد.

این سیستم توسط Sonic Origins مورد نیاز است

این سیستم توسط Sonic Origins مورد نیاز است

اگرچه بازی‌های سونیک به دهه‌های قبل برمی‌گردد و جزو اولین عناوین صنعت بازی محسوب می‌شوند. اما بازسازی مجدد آنها به یک سیستم متوسط ​​نیاز دارد. همانطور که ممکن است حدس بزنید، برای اجرای بازی به سیستم قدرتمندی نیاز نخواهید داشت و حداقل باید ویندوز 10 و همچنین پردازنده Intel Core i5-2400 یا AMD FX-8350 را روی رایانه خود نصب کنید.

سیستم Sonic Origins همچنین به 6 گیگابایت رم و کارت گرافیک Nvidia GTX 750 با دو گیگابایت یا AMD Radeon HD 7790 توصیه می شود. گیگابایت رم و کارت گرافیک Nvidia GTX 770 یا AMD Radeon R9 290 با سه گیگابایت حافظه. واضح است که بازی بر روی اکثر سیستم های قدیمی و مدرن قابل دانلود و نصب است و نیازی به ارتقا ندارد.

کمترین سیستم مورد نیاز:

  • سیستم عامل: ویندوز 10
  • پردازنده: Intel Core i5-2400، 3.1 گیگاهرتز یا AMD FX-8350، 4.2 گیگاهرتز
  • حافظه رم: 6 گیگابایت
  • کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 750, 2 GB یا AMD Radeon HD 7790, 2 GB

سیستم پیشنهادی:

  • سیستم عامل: ویندوز 10
  • پردازنده: Intel Core i5-4570، 3.2 گیگاهرتز یا AMD Ryzen 3 1300X، 3.4 گیگاهرتز
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 770, 2 GB یا AMD Radeon R9 280, 3 GB

آنچه در مورد نسخه رایانه شخصی Sonic Origins قابل توجه است، پشتیبانی از مکانیزم امنیتی Denovo است. استفاده از این قفل باعث شد تا در روزهای اولیه راه اندازی Sonic Origins غیرممکن شود و تنها Empress می تواند این قفل را دور بزند. استفاده از Denovo خشم طرفداران را برانگیخته است و بسیاری معتقدند که چنین بازی نباید از Denovo استفاده کند. ریمستر صدای بازی در تاریخ ۲۳ ژوئن (۲ تیر) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن، ایکس باکس و سوییچ منتشر خواهد شد.

منبع: GamingBolt