منو سایت

سیستم مورد نیاز بازی Scorn

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سیستم مورد نیاز بازی Scorn

بازی تحقیر از عناوین ترسناک ماجراجویی اول شخص، این یک سفر وحشتناک به دنیای کابوس وار پر از اشکال و اشکال وحشتناک و وحشتناک است. این بازی توسط یک تیم کوچک ساخته شده است. فضای بی نظیری دارد و در 21 اکتبر سال جاری در دسترس خواهد بود. پس می توانید این داستان ترسناک را تجربه کنید. بهتر است ابتدا سیستم مورد نیاز بازی Scorn را بررسی کنید.

هر مکان در Scorn فضای خاص خود را دارد و پازل ها، شخصیت ها و طراحی خاص خود را دارد. اما راهروهای ایجاد شده فضایی یکنواخت را ایجاد می کنند. به گفته سازنده، ما با یک بازی AA روبرو هستیم و قیمت مشخص نمی کند که نمی توان انتظار یک کار طولانی با جزئیات زیاد را داشت. اما سیستم مورد نیاز Scorn نشان می دهد که امکان اجرای بازی بر روی رایانه های شخصی نسل قبل وجود ندارد.

مورد نیاز سیستم Scorn

مورد نیاز سیستم Scorn

یکی از سیستم های بازی که پردازش را به سخت افزار قدرتمندی نیاز دارد. واکنش تمام اعضای بدن شخصیت است. بدن شخصیت فقط یک جسم متحرک نیست. بلکه تعامل مناسبی بین بدن و محیط وجود دارد. نبردهای بازی نیز با جزئیات بیشتری نشان داده شده است. به طور کلی یک سیستم متوسط ​​می تواند این بازی را بدون مشکل اجرا کند و برای اجرای بازی نیازی به مشخصات مدرن ندارید.

برای اجرای بازی با کمترین کیفیت، به پردازنده Intel Core i5-8400 با 8 گیگابایت رم و کارت گرافیک Nvidia GTX 1060 با 3 گیگابایت حافظه نیاز دارید. DirectX 12 از جمله الزامات است و استودیو استفاده از حافظه SSD را توصیه می کند. از آنجایی که بازی برای نسل جدید منتشر شده است. طراحی گیم پلی با دانستن ویژگی های حافظه SSD انجام شده و در نتیجه نصب آن در سیستم به راه اندازی بهینه بازی کمک می کند.

در مورد سیستم بازی پیشنهادی Scorn باید به پردازنده Intel Core i7-8700 با شانزده گیگابایت رم و همچنین کارت گرافیک RTX 2070 با حافظه 8 گیگابایتی اشاره کرد. همین مشخصات برای اجرای بازی با رزولوشن 4K نیز کافی است و استودیو Ebb Software نیز در مقاله ای جدید همین سیستم را برای رزولوشن 4K تکرار کرده است. در نهایت باید 50 گیگابایت فضای خالی روی سیستم داشته باشید و به نظر می‌رسد بازی از حجم محتوا بیشتر باشد.

سیستم مورد نیاز بازی Scorn

تریلر بازی و تاریخ انتشار Scorn منتشر شد

کمترین سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: ویندوز 10
پردازنده: QuadCore AMD Ryzen 3 3300X / Intel Core i5-8400
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 1060 (3 گیگابایت)
DirectX: نسخه 12
فضای خالی: 50 گیگابایت

سیستم توصیه:

سیستم عامل: ویندوز 10/11
پردازنده: AMD Ryzen 5 3600/Intel Core i7-8700
حافظه رم: 16 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce RTX 2070 (8 گیگابایت)
Direct X: نسخه 12
فضای خالی: 50 گیگابایت

بازی ترسناک Scorn در تاریخ 29 اکتبر به صورت انحصاری برای کنسول Xbox Series و PC منتشر خواهد شد. برای اطلاع از اینکه آیا سیستم شما می تواند بازی را اجرا کند روی لینک: آیا می توانم Scorn را اجرا کنم؟ کلیک.