منو سایت

سیستم مورد نیاز بازی Dr. بی احترامی به نام Deaddrop

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سیستم مورد نیاز بازی Dr. بی احترامی به نام Deaddrop

استودیو Midnight Society که توسط Dr. بی احترامی، یکی از توسعه دهندگان سابق بازی Callaf Duty; او نام اولین بازی خود و جزئیات آن را اعلام کرد. این تیراندازی اول شخص آنلاین که قبلاً با نام Project Moon شناخته می شد. اسمش Deaddrop هست. استودیو، سیستم مورد نیاز Deaddrop تست اولیه بازی را اعلام کردیم و می‌توانیم ببینیم این محصول آنلاین باید چه سیستمی را اجرا کند.

طبق وب سایت این استودیو، Deaddrop در سال 2020 اتفاق می افتد و سازه های خودکار عظیمی به نام Refiner States در حال تبدیل آلودگی هوای سمی به ماده ای ارزشمند و اعتیادآور به نام «گرد و غبار فضایی» هستند. نیروهای دولتی قصد دارند به این ساختارهای خودگردان حمله کنند و منابع ارزشمند آنها را باید به دست آورد. بازیکنان نقش یکی از مقامات دولتی را بر عهده می گیرند و باید راه خود را در اطراف این ساختمان ها پیدا کنند. تیم حریف نیز باید از منابع ارزشمند محافظت کند.

دکتر. Disrespect بازی را به عنوان یک “تیرانداز عمودی ماینینگ” توصیف می کند. این بدان معنی است که بازیکنان می توانند به صورت عمودی از ساختمان ها بالا بروند و بازی فقط روی یک سطح صاف نیست. در عین حال، بازیکنان باید سعی کنند منابع ارزشمندی را استخراج کنند و راه خود را تا بالای برج ادامه دهند. Deaddrop فرآیندی مشابه با Escape From Tarkov دارد. اما با حالت فضای سایبرپانک متفاوت. لازم به ذکر است که علاوه بر سیستم مورد نیاز Deaddrop، ویدیوی گیم پلی آن نیز منتشر شد.

سیستم مورد نیاز بازی Deaddrop

سیستم مورد نیاز Deaddrop

برای اجرای نسخه آزمایشی Dr. استودیو Disrespect که شش ماه است در حال توسعه است. شما باید ویندوز 10 را نصب کنید. همچنین به یک پردازنده Intel Core i7-7700K با فرکانس 4.2 گیگاهرتز نیاز دارد و نشان می دهد که بازی از گرافیک های نسل بعدی استفاده می کند. 32 گیگابایت رم گنجانده شده است که برای سیستم مورد نیاز کمی عجیب به نظر می رسد و این امکان وجود دارد که بازی هنوز روی رایانه های شخصی بیشتری تست نشده باشد.

در مرحله بعد، باید کارت گرافیک Nvidia GTX 1080 یا بالاتر داشته باشید و 20 گیگابایت فضای خالی نیز توصیه می شود. بازیکنان به سیستم مورد نیاز Deaddrop واکنش نشان دادند و اکثر آنها گفتند که چرا تست پلی باید به چنین سیستمی نیاز داشته باشد. برخی دیگر می گویند که سال 2022 است و نسل جدید به سخت افزار جدید نیاز دارد. البته سیستم مورد نیاز بازی همچنان از گرافیک نسل قبل استفاده می کند و پردازنده آن به نسل هفتم گره خورده است; در حالی که اینتل نسل سیزدهم پردازنده را امسال عرضه خواهد کرد.

کمترین سیستم مورد نیاز:

  • سیستم عامل: ویندوز 10
  • پردازنده: Intel Core i7-7700k با فرکانس 4.4 گیگاهرتز
  • حافظه رم: 32 گیگابایت
  • فضای خالی: 20 گیگابایت
  • کارت گرافیک: NVIDIA GTX 1080

اولین بازی Midnight Society با هزینه اشتراک 50 دلار ساخته خواهد شد و NFT بخشی از این فرآیند خواهد بود. ویدیوی گیم پلی نشان داد که این محصول برای بازیکنان ایده آل نیست و گرافیک بازی بیشتر شبیه یک بازی موبایل است.

منبع: PCGAMER