منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سیستم ضد کلاهبرداری Call of Duty تفنگ کلاهبردار را غیرفعال می کند

سیستم ضد کلاهبرداری Call of Duty تفنگ کلاهبردار را غیرفعال می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سیستم ضد کلاهبرداری Call of Duty تفنگ کلاهبردار را غیرفعال می کند

Activision به مبارزه با کلاهبرداران و هکرها، سیستم ادامه می دهد مبارزه با کلاهبرداری Call of Duty قوی تر شو سال گذشته، این شرکت بازی یک سیستم Ricochet مبتنی بر هسته را معرفی کرد که از ابزارهای تقلبی جلوگیری می کند. به گفته سازنده، فناوری جدید کلاهبرداری را به شدت کاهش داده است. آخرین آپدیت ضد کلاهبرداری Call of Duty با غیرفعال شدن تفنگ کلاهبرداران همراه شده است تا این افراد نقره داغ شوند.

آخرین تکنیک ضد کلاهبرداری Call of Duty در حالی معرفی می شود که قبلا از روش های جالبی مانند قرار دادن هکرها در مقابل یکدیگر استفاده می شد. اولین تکنیک این بود که هکرها با افرادی که جانشان در امان نبوده مقابله کنند، به عبارت دیگر راه اندازی آنها هیچ تاثیری نداشت. تکنیک دوم همچنین باعث می شود که بازیکنان دیگر از چشم هکر پنهان شوند و حتی صدای آنها را نشنوند.

هر دوی این سیستم ها در Anti-Cheat Duty Warzone و Vanguard به کار خود ادامه می دهند. اما سیستم جدیدی به نام خلع سلاح در شرف اضافه شدن است. این سیستم به گونه ای است که تمامی سلاح ها از کلاهبردار مصادره می شود و حتی اجازه ضربه زدن به او را نمی دهند. هدف اکتیویژن در این تکنیک، نگه داشتن هکرها در بازی برای جمع آوری اطلاعات کافی برای مبارزه با ابزارهای جدید است. در عین حال بازیکنان به راحتی می توانند این افراد را بکشند.

مبارزه با کلاهبرداری Call of Duty

به روز رسانی Call of Duty ضد کلاهبرداری

Activision در حال حاضر فقط می تواند حساب های بازیکنان را مسدود کند. بیش از 180000 بازیکن در ورزون و ونگارد اخراج شدند. سیستم ضد کلاهبرداری Ricochet در Modern Warfare II و Warzone 2 نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.این سیستم به طور مداوم به روز می شود تا هکرها و کلاهبرداران را از بازی دور نگه دارد و محیطی امن برای بازیکنان ایجاد کند. این سیستم پس از اینکه کلاهبرداری Warzon تا حد ممکن بزرگ شد، معرفی شد.

اکتیویژن بلیزارد در هفته های اخیر بسیار فعال بوده و اخبار زیادی شنیده ایم. از طرفی شاهد معرفی بازی Call of Duty Modern Warfare II بودیم و سپس خبر رایگان بودن Overwatch 2 را شنیدیم. تحقیقات این شرکت نیز تکمیل شده است و او گفت که هیچ مزاحمت سازمان یافته و گسترده ای در این شرکت وجود ندارد و هیچ فرهنگ مبتنی بر آزار و اذیت وجود ندارد. این گزارش با هدف شستن نام مدیران ارشد از پرونده های قضایی و مورد تمسخر کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

اکتیویژن برای مدت طولانی با هکرها مبارزه کرده و این را در اولویت قرار داده است. آپدیت جدید Anti-Cheat Call of Duty تعداد این افراد را کاهش می دهد.

منبع: Eurogamer