منو سایت

سیستم رتبه بندی PvP به Elden Ring اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سیستم رتبه بندی PvP به Elden Ring اضافه خواهد شد

بر اساس آخرین اخبار بازی، یک دیگ دیگ با بررسی داده های آلدن رینگ شواهدی مبنی بر تصمیم استودیوی FromSoftware برای اضافه کردن سیستم رتبه بندی PvP به بازی Elden Ring پیدا کرده است.

همانطور که می دانید Alden Ring یک بازی بزرگ با ویژگی های متنوع و سیستم های پیچیده است. با این حال، کسانی که قبلا با Fram Software Studios کار کرده‌اند، احتمالاً می‌دانند که سیستم‌های PvP Elden Ring به جزئیات بازی‌های قبلی این استودیو نیستند. حال یک دیتاگر اطلاعات جدیدی از بازی Alden Ring منتشر کرده است که بر اساس آن استودیو FromSoftware برنامه های بزرگی برای قسمت چند نفره این اثر دارد. بر این اساس احتمالاً در آینده سیستم رتبه بندی PvP به Elden Ring اضافه خواهد شد.

StrayKurtis، یک استریمر توییچ، برای اطلاعاتی که از داده های بازی Alden Ring دریافت کرده بود، توییت کرد. او در این توییت توضیح می دهد که چندین متن استفاده نشده را در فایل های بازی Elden Ring پیدا کرده است. این پاپ آپ ها حاوی عباراتی مانند Bloody Finger Rank Advanced، Hunter Rank Advanced، Recusant Rank Advanced، Duelist Rank Advanced و Furled Finger Rank Advanced هستند. بدیهی است که این متون در Elden Ring استفاده نمی شوند.

همانطور که بازیکنان آلدن رینگ می دانند، هر یک از این متون به نوع متفاوتی از قسمت PvP از افکت اشاره دارد. به عنوان مثال می توان به انگشت Recusant و Bloody Finger اشاره کرد. با استفاده از هر دو عنصر می توانید وارد دنیای بازیکنان دیگر شوید و سعی کنید آنها را شکست دهید. اگر بتوانید به دنیای بازیکن دیگری حمله کنید، Recusant Finger چشمان شخصیت شما را طلایی می کند. از طرفی وقتی از Bloody Finger استفاده می کنید، چشمان شخصیت شما قرمز می شود. به عبارت دیگر، هر دو عنصر در Elden Ring یکسان هستند. استودیو FromSoftware احتمالاً می خواست بین این دو تمایز قائل شود که هنوز محقق نشده است.

حلقه الدن

Elden Ring PvP احتمالاً گسترش خواهد یافت

می توان فرض کرد که اگر سایر بازیکنان در PvP شکست بخورند، رتبه شما افزایش می یابد. کشتن میزبان ها باعث افزایش رتبه شما از انگشت خونین و انگشت رکوسانت می شود. اگر بتوانید مهاجمان را از بین ببرید، رتبه شکارچی افزایش می یابد. برای افزایش رتبه خود به عنوان دوئست، باید در دوئل ها برنده شوید. در نهایت، اگر با موفقیت به دنیای بازیکنان دیگر احضار شوید، رتبه Furled Finger شما بهبود خواهد یافت.

جزئیات بیشتری در مورد نحوه عملکرد این نمودارها در بخش PvP Elden Ring منتشر نشده است. در صورت رسیدن به رتبه های خاصی ممکن است جوایز مختلفی دریافت کنید. ممکن است حتی با پیشرفت هیئت مدیره و رسیدن به رتبه های بالا، جنبه های جدیدی از تاریخ در دسترس قرار گیرد. NPCهایی مانند Bloody Finger Hunter Yura و White Mask Varre به طور گسترده در Alden Ring استفاده نمی شوند. ممکن است تعامل با آنها مربوط به رتبه شما در سیستم رتبه بندی بازی Elden Ring باشد.

رتبه بندی PvP و Co-op تنها ویژگی های بخش چندنفره بازی Old Ring نیستند که به نظر می رسد از استودیو FromSoftware حذف شده اند. در زمین های بین آنها عرصه های مختلفی برای تجربه و دوئل PvP وجود دارد. اما در Elden Ring از این مکان ها استفاده نمی شود و به روش معمول نمی توانید به آنها دسترسی داشته باشید. استودیو FramSoftware ممکن است برنامه‌ای برای اضافه کردن عرصه‌ها و یک سیستم رتبه‌بندی PvP به Elden Ring به عنوان یک ارتقای بزرگ داشته باشد.

نظر شما در مورد سیستم رتبه بندی Alden Ring PvP چیست؟ آیا منتظر بهبود این بخش از بازی Elden Ring هستید؟ به نظر شما این موارد چقدر مورد استقبال بازیکنان قرار می گیرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamerant