منو سایت

سگا می خواهد که Sonic Frontiers نمرات بالایی از نقدها دریافت کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سگا می خواهد که Sonic Frontiers نمرات بالایی از نقدها دریافت کند

سگا می خواهد که Sonic Frontiers نمرات بالایی از نقدها دریافت کند

سگا با بازی Sonic Frontiers به ​​دنبال ستاره‌ها است، زیرا این شرکت می‌خواهد این بازی از نظر منتقدان جایگاهی کسب کند.

در یک جلسه پرسش و پاسخ سرمایه گذار اخیر (ترجمه شده توسط VGC)، هاروکی ساتومی، مدیر عامل سگا و کویچی فوکازاوا، مدیر مالی شرکت، در مورد شاخص های کیفیت برای Sonic Frontiers و همچنین نتایج بالقوه بررسی ها سؤال شد.

در حال پخش: رونمایی از تریلر Sonic Frontiers جوایز بازی 2021

سگا توضیح داد: “ما اهداف داخلی را تعیین کردیم زیرا همبستگی بین ارزیابی سازمان های ارزیابی خارجی و فروش در اروپا و آمریکای شمالی بالا است.”

“اگر بازی امتیاز خوبی کسب کند، می تواند به بازی قابل خرید تبدیل شود و احتمالاً با فروش هم افزایی ایجاد کند، بنابراین ما در حال حاضر سخت در تلاش هستیم تا کیفیت بازی را به فروش آن برای فصل تعطیلات ارتقا دهیم.”

در اوایل سال جاری، سگا فاش کرد که Sonic Frontiers قرار است در سال 2021 عرضه شود. اما برای بهبود کیفیت بازی این کار به تعویق افتاد. علاوه بر این، اولین فیلم در مورد سونیک موفقیت آمیز بود، بنابراین سگا می خواهد از استقبال مثبت خود دست بکشد تا مطمئن شود که Sonic Frontiers نیز یک موفقیت انتقادی و تجاری است.

دنباله، Sonic 2، پردرآمدترین بازی ویدیویی در ایالات متحده است، بنابراین منطقی است که سگا وقت بگذارد و سعی کند Sonic Frontiers را به بهترین شکل ممکن بسازد.

انتظار می رود Sonic Frontiers امسال برای Nintendo Switch، PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X | S عرضه شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.