منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سگا در حال حذف تعدادی از بازی های کلاسیک سونیک قبل از انتشار Sonic Origin در ماه می است

سگا در حال حذف تعدادی از بازی های کلاسیک سونیک قبل از انتشار Sonic Origin در ماه می است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سگا در حال حذف تعدادی از بازی های کلاسیک سونیک قبل از انتشار Sonic Origin در ماه می است

سگا در حال حذف تعدادی از بازی های کلاسیک سونیک قبل از انتشار Sonic Origin در ماه می است

قبل از انتشار Sonic Origins در 23 ژوئن 2022، سگا نسخه‌های دیجیتالی موجود در حال حاضر هر بازی موجود در این مجموعه را که شامل نسخه اصلی Sonic the Hedgehog می‌شود، حذف خواهد کرد.

در مجموع چهار بازی در 20 می از فروش حذف خواهند شد: Sonic the Hedgehog، Sonic the Hedgehog 2، Sonic 3 & Knuckles و Sonic CD. سگا به صراحت انتشار بازی Sonic Origins را دلیل حذف نسخه های دیجیتال فعلی هر بازی عنوان می کند.

در حال پخش: Sonic Origins – تریلر رسمی

اگرچه بازی‌ها دیگر برای خرید در دسترس نخواهند بود، اما Sonic the Hedgehog 1 و 2 همچنان می‌توانند از طریق پورت‌های Sega Ages در هر بازی نینتندو سوییچ بازی شوند، Sonic the Hedgehog 2 نیز به‌طور خاص برای بازی به عنوان بخشی از بازی Nintendo Switch Sega Genesis در دسترس است. پیشنهادات آنلاین +.

Sonic Origins شامل نسخه‌های ریمستر شده هر چهار بازی و همچنین ویژگی‌های اضافی مانند ماموریت‌ها، حالت Infinite Anniversary، انیمیشن‌های جدید برای باز کردن و پایان هر بازی و حالت آینه است. Sonic Origins بر روی رایانه شخصی از طریق استیم و اپیک گیمز استور، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | اس و نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود.

سگا در حال حاضر از موفقیت Sonic the Hedgehog 2 لذت می برد که بیشتر از شخصیت های دیگر مانند Knuckles و Tails از Sonic برخوردار است. این فیلم اکنون پس از فروش نزدیک به 150 میلیون دلار در باکس آفیس داخلی، پردرآمدترین فیلم بازی ویدیویی تمام دوران در آمریکای شمالی است.