منو سایت

سونی Evo eSports را خرید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سونی Evo eSports را خرید

بر اساس جدیدترین اخبار بازی، سونی و RTS به طور مشترک مالکیت تورنمنت Evo eSports را در اختیار گرفتند.

در سال 1996، یک تورنمنت eSports با محوریت بازی های مبارزه ای، پدیده فرهنگی جدیدی را ایجاد کرد. این مسابقات به دلیل نمایش مهارت بازیکنان و ایجاد مسابقات مهیج طرفداران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کرده است. در دهه‌های پس از آن، نبردهای افسانه‌ای بی‌شماری در چیزی که اکنون به عنوان سری مسابقات قهرمانی تکامل (به اختصار Evo) شناخته می‌شود، رخ داده است. بسیاری از مسابقات Evo بر روی کنسول های پلی استیشن انجام می شد.

سونی قصد دارد فصل جدیدی از مسابقات پلی استیشن و اوو را به عنوان بزرگترین و طولانی ترین مسابقات مبارزه راه اندازی کند. بر این اساس شرکت مذکور با همکاری RTS مالکیت مسابقات Evo را از طریق سرمایه گذاری مشترک به دست آورد.

تام و تونی کانن، بنیانگذاران Evo، به خدمت خود به عنوان مشاور ادامه خواهند داد و اطمینان حاصل می کنند که مسابقات همچنان در خدمت جامعه بازیکنان و طرفداران سبک مبارزه است. سونی قصد دارد منابع و تخصص لازم را در قالب همکاری با RTS به Evo بیاورد. به این ترتیب امکان افزایش چشمگیر وسعت، وسعت و حضور طرفداران وجود خواهد داشت.

با حمایت ناشران بزرگ جهان، مسابقات Evo امسال با عنوان Evo Online پس از وقفه ای به دلیل شیوع ویروس کرونا، بازگشته است. این مسابقات که کاملاً آنلاین بود از 6 تا 8 مرداد (15 تا 17 مرداد) و سپس از 13 تا 15 مرداد (22 تا 24 مرداد) برگزار شد. در این مسابقات که ثبت نام رایگان بود، بازیکنانی از مناطق مختلف جهان از جمله آمریکا، اروپا، آسیا و آمریکای لاتین با بازی های Tekken 7، Street Fighter V: Champion Edition، Mortal Kombat 11 Ultimate و Guilty Gear-Strive They are به رقابت پرداختند. پرداخت می کردند.

مسابقات Sony Esports Evo

Evo معروف ترین بازی مبارزه ای است

سونی و RTS بر معتبر نگه داشتن مسابقات Evo برای جامعه طرفداران بازی های مبارزه ای و یافتن راه های خلاقانه برای رشد مسابقات، ایجاد رویدادهای جدید و ارائه مسابقات سرگرم کننده، جذاب و قابل دسترس تر از همیشه متمرکز هستند. در هسته خود، مسابقات Evo همان چیزی خواهد ماند که همیشه بوده است: مسابقات آزاد که در آن طرفداران بازی های مبارزه ای از کشورهای مختلف می توانند با یکدیگر مبارزه کنند، مهارت های خود را آزمایش کنند و دوستی ایجاد کنند.

مالکیت Evo Tournaments گام مهمی در جهت رشد جامعه بازی های مبارزه ای و ورزش های الکترونیکی و حمایت از بازیکنان علاقه مند به بازی های رقابتی در کنسول های پلی استیشن است. بازی های مبارزه ای در کنسول های پلی استیشن بسیار محبوب هستند و بازیکنان تنها در سال 2020 بیش از 1.1 میلیارد ساعت از زمان خود را برای تجربه این آثار اختصاص داده اند. سونی متعهد شده است که موانع را برای بازیکنان در همه سطوح برای رقابت از بین ببرد و بهترین پلتفرم جهانی را ایجاد کند. جایی که بازیکنان می توانند مهارت ها و اشتیاق خود را به نمایش بگذارند.

علاوه بر این، سونی از هدف مسابقات Evo برای ایجاد یک محیط امن و فراگیر برای بازیکنان پشتیبانی می کند. این ایده آل همیشه در پلی استیشن از اهمیت و اولویت بالایی برخوردار بوده است. سونی با Evo کار خواهد کرد تا مطمئن شود که رویدادها ایمن و لذت بخش هستند.

نظر شما در مورد خرید Evo eSports توسط سونی چیست؟ آیا این شرایط را برای ورزش های الکترونیکی بهبود می بخشد؟ آیا تا به حال مسابقه Evo را تماشا کرده اید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: بلاگ SIE