منو سایت

سونی گیفت کارت جدید پلی استیشن پلاس را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سونی گیفت کارت جدید پلی استیشن پلاس را معرفی کرد

با اعمال تغییرات گسترده در سرویس پلی استیشن پلاس و ایجاد کلاس های مختلف برای کاربران، امکان خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس لغو شد. یکی از نگرانی‌هایی که در مورد سرویس جدید پلی‌استیشن پلاس وجود داشت این بود که حساب باید جداگانه شارژ می‌شد و گیفت کارت مشابهی وجود نداشت. وب سایت پلی استیشن در اروپا کارت هدیه ویژه ای را معرفی کرده است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به شارژ حساب کاربری خود، اشتراک پلاس خریداری کنید.

به گزارش پارسی گیم، گیفت کارت پلی استیشن پلاس به مصرف کنندگان این امکان را می دهد که خدمات سونی را به صورت ماهانه، سه ماهه یا دوازده ماهه از فروشگاه های مستقل خریداری کنند. کافی بود یک کد ویژه در اختیار خریدار قرار می داد و با معرفی آن سرویس پلاس فعال می شد. این امر با معرفی سرویس جدیدی که شامل انواع بازی ها می شود امکان پذیر است. لغو شد. سونی قبلاً گیفت کارت های جدیدی را در اروپا معرفی کرده است.

اگر به وب سایت رسمی پلی استیشن مراجعه کنید؛ شما مستقیماً به صفحه اعتباری فروشگاه PS منتقل می شوید. از آنجا می توانید اشتراک Plus خود را تمدید کنید. لازم به ذکر است که این روش اصلی خرید سرویس پلاس جدید است و باید حساب شما قبلا شارژ شده باشد. فروشگاه های اروپایی روش جدیدی را برای خریداران سرویس پلاس ایجاد کرده اند. فروشگاه های بریتانیایی مانند Shop To و Amazon UK 84 84 کارت هدیه ارائه می دهند. این رقم برابر است با هزینه یک سال سرویس اضافی پلی استیشن پلاس.

گیفت کارت پلی استیشن پلاس

گیفت کارت پلی استیشن پلاس

با خرید گیفت کارت معرفی شده; می توانید پلاس را مستقیماً فعال کنید. گزینه های دیگری نیز در ایالات متحده معرفی شده اند. به عنوان مثال یک کد 110 دلاری برای سرویس Extra معرفی شده است که البته شامل مالیات می شود. لازم به ذکر است که این روش هنوز مانند قبل نیست و اینطور نیست که بتوانید پلاس را مستقیماً فعال کنید. اما دیگر نیازی به داشتن حساب آنلاین پی پال یا مسترکارت ندارید و می توانید از این طریق حساب خود را شارژ کنید. شایان ذکر است شارژ اکانت با گیفت کارت معمولی هزینه دارد و کدهای جدید این مشکل را برطرف می کند.

گیفت کارت جدید پلی استیشن پلاس خرید اشتراک را برای کاربران آسان‌تر کرده و فرآیند فعال‌سازی حساب سریع‌تر خواهد بود. از آنجایی که حساب های بانکی ایران امکان تراکنش های مالی با خارج از ایران را ندارد. تنها راه این است که یک کارت هدیه بخرید و سپس حساب خود را شارژ کنید. دسته بندی جدید سونی مصرف کنندگان را کمی سردرگم کرد و روند خرید را پیچیده کرد. این کارت هدیه جدید می تواند تا حدودی سردرگمی را کاهش دهد. نطر شما چی هست؟

منبع: PushSquare