منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سونی نیازی ندارد آستین ها را بالا بزند و از نینتندو یاد بگیرد

سونی نیازی ندارد آستین ها را بالا بزند و از نینتندو یاد بگیرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سونی نیازی ندارد آستین ها را بالا بزند و از نینتندو یاد بگیرد

شورای اجرایی حمایت اقتصادی دولت برزیل به خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت رای مثبت داد. این دومین موسسه اقتصادی است که قرارداد خرید کالاف دیوتی را به مبلغ 70 میلیارد دلار تایید می کند. عربستان سعودی اولین کشوری بود که این توافق را تایید کرد. شورای اجرایی پشتیبانی اقتصادی می گوید که سونی به Call of Duty نیازی ندارد و بهتر است به نحوه اجرای نینتندو توجه داشته باشد و آنها بدون Call of Duty از صنعت بازی درآمد زیادی کسب می کنند.

هیئت مدیره برزیل CADE دلایل مختلفی را برای تایید این قرارداد ذکر کرد. اعضای شورا به اجماع رسیدند که سونی نیازی به انتقاد از گزینه انحصاری بازی ندارد ندای وظیفه مالک نیست این گروه در گزارش خود گفت: سرمایه گذاری در محتوای انحصاری همیشه برای رقابت پویا در فضای کنسول مهم بوده است. محتوای انحصاری مسئول جایگاه پلی استیشن به عنوان رهبر در بازار کنسول در دو دهه گذشته بوده است و رهبری آنها همچنان ادامه دارد.

خرید کالاف دیوتی سونی انتشارات برزیل

برزیل خرید ناشر کالاف دوتی را تایید کرد

شورای اجرایی پشتیبانی اقتصادی برزیل ادعا می کند که اگر در قرارداد اخیر سونی محتوای کالاف دوتی را حذف کند، آنها نیز رقیب اصلی باقی خواهند ماند. در گزارش نهایی به شرکت نینتندو اشاره شده است و اینکه آن‌ها همچنان یکی از بزرگترین رقبا در بازار کنسول‌های بازی بدون هیچ‌یک از بازی‌های موفق هستند: «با وجود مزیت احتمالی مایکروسافت با خرید Activision، بازار کنسول‌ها هنوز به روی رقبا بسته نشده است. همانطور که می بینیم، رقابت نینتندو در بازار به محتوای Activision Blizzard بستگی ندارد.

هیئت مدیره در ادامه خاطرنشان کرد که نقاط قوت سونی این است که تجربه و بازیکنان کافی و همچنین کاتالوگ بازی های انحصاری و همکاری نزدیک با ناشران شخص ثالث برای حفظ جایگاه خود دارد. اعضای هیئت مدیره به این نتیجه رسیدند که فضای رقابتی برای سونی پس از بررسی دقیق جوانب بسته نخواهد شد و این تنها نگرانی اصلی در مورد خرید Activision است. آنها می گویند که حتی انحصار کالاف دیوتی نیز سونی را از بازار رقابت حذف نخواهد کرد.

از طرف دیگر سونی نظر دیگری دارد. مدیرعامل پلی استیشن ماه گذشته به مقر اتحادیه اروپا در بلژیک سفر کرد و به طور رسمی نگرانی های خود را درباره نهایی شدن قرارداد به کمیسیون اقتصادی اعلام کرد. سونی تمام تلاش خود را می کند تا این قرارداد را متوقف کند. اتحادیه اروپا تا چند ماه آینده فرصت دارد تا رای نهایی خود را اعلام کند و دولت بریتانیا تا مارس 2023 درخواست کرده است. اگر سایر شوراها نیز خرید ناشر کالاف دیوتی را تایید کنند، احتمال نهایی شدن قرارداد در تابستان 2023 وجود دارد. سال آینده.

منبع: VGC