منو سایت

سونی مالک استودیوهای بازی سازی Warner Bros است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سونی مالک استودیوهای بازی سازی Warner Bros است

بازار شایعات استودیویی که در حال اضافه شدن به زیرمجموعه های سونی هستند، اخیرا داغ شده است. رسانه های مختلف گمانه زنی های خود را منتشر کردند و چند نفر از خودی ها اطلاعات خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند. طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، شایعه جدیدی مبنی بر مالکیت سونی استودیوی بازی سازی برادران وارنر منتشر شده است.

عمران خان یکی از روزنامه نگاران پیشرو در صنعت بازی های ویدیویی است که تاکنون اخبار زیادی منتشر کرده است. او اخیرا گفته است که بخش بازی های ویدیویی برادران وارنر. فروخته خواهد شد. وی افزود که تعدادی از شرکت های بزرگ در صنعت بازی های ویدیویی از جمله سونی، مایکروسافت، الکترونیک آرتز، Take-Two، Tencent، Netease و PUBG Corp. علاقمند به خرید Warner Bros هستند. استودیوها با توجه به اینکه هیچکس انتظار چنین چیزی را نداشت، ارائه Warner Bros. استودیو به عنوان زیرمجموعه سونی یا مایکروسافت شگفت انگیز و در عین حال جالب است.

پیش از این شایعاتی مبنی بر خرید استودیو FromSoftware توسط سونی منتشر شده بود. اما با توجه به شرایط فعلی به نظر می رسد که این موضوع فقط در حد حدس و گمان است. این گزارش که توسط عمران خان منتشر شده است، اعتبار بیشتری دارد و احتمالا محقق خواهد شد. از آنجایی که سونی بارها اعلام کرده است که در روزهای آینده استودیوهای بیشتری را تصاحب خواهد کرد، احتمال حضور برادران وارنر وجود دارد. استودیوها به زیرمجموعه های این شرکت اضافه می شوند.

مایکروسافت یکی دیگر از گزینه های احتمالی است که احتمال کمتری نسبت به سونی دارد. این شرکت در حال حاضر با اکتیویژن بلیزارد با مشکلات مالکیتی دست و پنجه نرم می کند. مدتی پیش ردموندی ها با پرداخت مبلغی هنگفت سعی کردند مالکیت ناشر سری Call of Duty را به دست آورند. با این حال، این مورد مورد استقبال سازمان های دولتی قرار نگرفت و در حال حاضر توافق مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد برای قوانین ضد تراست در حال بررسی است. اگرچه اکثر سهامداران با مالکیت مایکروسافت موافقت کرده اند، اما احتمالاً لغو می شود و اکتیویژن بلیزارد به عنوان یک شرکت مستقل زنده می ماند.

برادران وارنر  استودیو بازی سونی

Mortal Kombat یکی از مهم ترین آدرس های IP برادران وارنر است. استودیوها

عمران خان همچنین گزارش داد که برادران وارنر. آدرس های IP مجاز خود را فروخته است. این می تواند برای بسیاری از شرکت ها و استودیوهای صنعت بازی های ویدیویی یک کار دشوار باشد. آدرس های IP برادران وارنر. مورتال کامبت، بتمن، بی عدالتی، هری پاتر و سایه موردور.

در ماه های اخیر مشخص شده است که پرداخت مبالغ هنگفت برای به دست آوردن مالکیت شرکت ها و استودیوهای مختلف تنها به سونی و مایکروسافت محدود نمی شود. در این مدت، Tik Tu Zynga را به مبلغ 12.7 میلیارد دلار خریداری کرد. EA همچنین 3.8 میلیارد دلار به Glu Mobile و Playdemic Studios اضافه کرد. دیگر معاملات عمده املاک و مستغلات در سال های اخیر شامل خرید استودیو گروه Sumo توسط Tencent به مبلغ 1.27 میلیارد دلار است. بنابراین ممکن است در کمال ناباوری یکی از شرکت های الکترونیک آرتز یعنی تیک تو یا تنسنت به عنوان مالک برادران وارنر معرفی شود. استودیوها

شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ کدام شرکت را برای مالکیت استودیوهای بازی Warner Bros ترجیح می دهید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Dualshockers