منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سونی دسته بازی های پلی استیشن را برای دستگاه های موبایل معرفی کرد

سونی دسته بازی های پلی استیشن را برای دستگاه های موبایل معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سونی دسته بازی های پلی استیشن را برای دستگاه های موبایل معرفی کرد

سونی بازی Backbone One Playstation را برای آیفون معرفی کرده است. این کنسول بازی 100 دلار قیمت دارد و حس کنترلر DualSense PlayStation 5 را به صورت کاملا بی سیم ارائه می کند. کافی است تلفن همراه خود را در وسط دسته قرار دهید و سپس از رابط مخصوص برای اتصال استفاده کنید. لازم به ذکر است که این دسته فقط مخصوص آیفون می باشد.

Backbone One – PlayStation Edition از باتری آیفون استفاده می کند و بنابراین نیازی به شارژر ندارد. در واقع فقط کافی است گوشی را در هولدر قرار دهید و رابط مخصوص را به پورت لایتنینگ گوشی متصل کنید. نکته مهم این است که این دسته می تواند مستقیماً به هدست پلی استیشن 3D متصل شود و در نتیجه یک تجربه بازی کامل را خواهید داشت. اگر سوالی دارید، فایده این دسته چیست؟ باید بگوییم که امکان استریم بازی های پلی استیشن روی گوشی نیز وجود دارد.

به لطف برنامه Remote Play، می‌توانید تمام بازی‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 را مستقیماً استریم کنید. البته استریم بازی ها نیاز به یک اتصال اینترنتی قدرتمند دارد و زمان زیادی را صرف می کند. همچنین، شما می توانید به طور مستقیم از صدها بازی موبایل مانند کالاف دیوتی موبایل لذت ببرید. دسته موبایل پلی استیشن با ظاهری خاص طراحی شده است و می توانید ساعت ها بدون خستگی بازی را انجام دهید.

دسته بازی های پلی استیشن برای دستگاه های موبایل

دسته بازی های پلی استیشن برای دستگاه های موبایل

کنترلر پلی استیشن برای آیفون در تعداد محدودی از کشورها از جمله ایالات متحده، کانادا، مکزیک، استرالیا، نیوزیلند، آلمان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، سوئد، هلند و بریتانیا فروخته می شود. کشورهای بیشتری اضافه خواهند شد و دسته بندی بهتر پشتیبانی خواهد شد. لازم به ذکر است که سونی نسخه بتای آپدیت جدید پلی استیشن 5 را منتشر کرده است که امکان اجرای بازی ها با وضوح 1440p را فراهم می کند و امکان استفاده از پوشه ها برای دسته بندی بازی ها و برنامه ها را فراهم می کند.

همانطور که در ابتدا خواندید، قیمت بسته بازی Backbone One برای آیفون صد دلار اعلام شده است که از بسته بازی برای دستگاه های تلفن همراه گرانتر است. اگر جزو افرادی هستید که آیفون دارید و مدام بازی می کنید; این کنترلر می تواند زندگی شما را آسان تر کند. البته قیمت آن را نمی توان بیش از حد تخمین زد. سونی این دسته را بهترین ابزار برای تجربه بازی های انحصاری پلی استیشن در دستگاه های تلفن همراه می داند. رسانه های مختلف با بررسی این مقوله به تمجید از آن پرداخته اند و معتقدند که این مقوله می تواند آیفون را به یک دستگاه بازی تبدیل کند.

منبع: VGC