منو سایت

سونی در گیمزکام 2022 حضور نخواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سونی در گیمزکام 2022 حضور نخواهد داشت

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، سونی اعلام کرده است که در گیمزکام 2022 حضور نخواهد داشت، به همین دلیل در نمایشگاه گیمزکام 2022 نباید منتظر ارائه آثار جدید و یا انتشار تریلرهای جدید بازی بر روی پلتفرم پلی استیشن باشید.

مجله آلمانی Games Wirtschaft اعلام کرد که سونی به عنوان مالک پلتفرم پلی استیشن تصمیم گرفته است امسال در Gamescom شرکت نکند. پس از این خبر، سونی رسما عدم حضور خود در Gamescom 2022 را تایید کرد و اعلام کرد که هیچ اثری از این شرکت در مراسم Opening Night Live فاش نخواهد شد.

سونی تنها شرکت فعال در صنعت بازی های ویدیویی نیست که در Gamescom 2022 شرکت نخواهد کرد. Take-Two و Nintendo قبلاً اعلام کرده بودند که در این نمایشگاه شرکت نخواهند کرد. نینتندو در اوایل این ماه بیانیه‌ای را به Games Wirtschaft ارسال کرد و دلایل عدم حضور در Gamescom 2022 را بیان کرد. طبق این بیانیه، «پس از بررسی دقیق، نینتندو تصمیم گرفت در رویداد کلن شرکت نکند و در عوض در رویدادهای منطقه‌ای در سراسر آلمان شرکت کند.

Gamescom 2022 از 24 تا 28 آگوست (2 تا 6 سپتامبر) برگزار می شود. این اولین رویداد حضوری گیمزکام از زمان آغاز همه‌گیری کرون است. گیمزکام 2022 علاوه بر بخش شخصی، رویدادهای آنلاینی را نیز شامل می شود که علاقه مندان از سراسر جهان می توانند آن ها را تماشا کنند.

Gamescom 2022 Gamescom 2022

Take-Two و Nintendo نیز در Gamescom 2022 غایب هستند

فلیکس فالک، برگزارکننده Gamescom 2022 در مصاحبه ای با GamesIndustry گفت: ما مطمئن هستیم که Gamescom بار دیگر به بزرگترین رویداد بازی در جهان تبدیل خواهد شد. اما نمایشگاه امسال در مقیاس سال 2019 برگزار نخواهد شد، ما رکورد جدیدی را ثبت نخواهیم کرد و تعداد محدودی بلیت به فروش خواهیم رساند. رقم نهایی بستگی به اتفاقات ماه های آینده و انعطاف پذیری ظرفیت ما دارد. چالش امسال این است که آنچه را که از میزبانی یک رویداد آنلاین آموخته ایم با دستاوردهای سال های گذشته در میزبانی یک رویداد شخصی ترکیب کنیم. ما افراد زیادی داریم که هرگز گیمزکام را شخصاً تجربه نکرده‌اند، اما در دو سال گذشته با ما کار کرده‌اند. امسال امکان تجربه آنلاین نمایشگاه گیمزکام را برای شما فراهم کردیم. اما هسته اصلی این رویداد همیشه به حضور فیزیکی مربوط می شود.

Gamescom 2022 به دلیل تغییرات اقلیمی امکانات مختلفی را ارائه کرده است. به عنوان مثال در طول برگزاری نمایشگاه، مردم می توانند به صورت رایگان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند. علاوه بر این، برگزارکنندگان از غرفه داران می خواهند تا بر اساس اندازه غرفه خود، پروژه های بهبود آب و هوا را تامین کنند. بخش دیگری از نمایشگاه Gamescom 2022 فروش اختیاری مستمر “بلیت سبز” است که از طریق آن سرمایه جمع‌آوری شده برای احیای جنگل‌های حومه آلمان استفاده می‌شود.

نظر شما در مورد عدم حضور سونی در Gamescom 2022 چیست؟ به نظر شما غیبت سونی، نینتندو و تیک تاک چه تاثیری بر این نمایش خواهد داشت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer