منو سایت

سونی در حال ساخت فیلم Days Gone است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سونی در حال ساخت فیلم Days Gone است

فیلم روزهای رفته به عنوان بخشی از فرآیند ساخت فیلم، بازی های انحصاری سونی تولید خواهد شد. تهیه کنندگان در حال انتخاب بازیگر هستند و می خواهند سم هیوین، بازیگر اسکاتلندی سریال Outlander را به عنوان بازیگر اصلی بیاورند. بازی دیزگان یکی از چندین اثر سونی بود که ادامه آن به دلیل نارضایتی پلی استیشن لغو شد.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از ددلاین، پلی استیشن پروداکشنز که وظیفه ساخت فیلم و سریال بازی برای سونی را بر عهده دارد؛ او کار روی پروژه جدیدی را آغاز کرده است. فیلم Days Gone به عنوان اقتباس سینمایی از این اثر نوشته شلدون ترنر، فیلمنامه نویس مردان ایکس: درجه یک ساخته می شود. این فیلم جدید با همکاری پلی استیشن و وندتا پروداکشنز در حال تولید است و در حال حاضر مراحل اولیه آماده سازی فیلمنامه و انتخاب بازیگر را پشت سر می گذارد.

بازی Dizgan در سال 2019 به عنوان یک اثر جهان باز در ژانر اکشن ماجراجویی منتشر شد و دنیایی پسا آخرالزمانی را به تصویر می کشد. شخصیت اصلی بازی Deacon St. John یک دوچرخه سوار جایزه بود که برای زنده ماندن باید با Freakers که موجوداتی زامبی مانند هستند مبارزه می کرد. این موجودات در گله های بزرگ به دشمن حمله می کردند و سعی می کردند افراد دیگر را بیمار کنند. مبارزه با این حیوانات و زنده ماندن در دنیای بازی کار ساده ای نبود. دیکن بیشتر داستان را به دنبال همسرش می گذراند و همچنین به موتور سیکلت خود علاقه زیادی دارد.

فیلم روزهای رفته

فیلم روزهای رفته

تهیه کنندگان می خواهند سم هیوین را برای نقش دیکن انتخاب کنند و معتقدند که ظاهر و سبک بازی او برای این نقش عالی است. بازی Days Gone در سال گذشته مورد توجه طرفداران قرار گرفته است. انتشار نسخه پی سی دیزگان باعث شد تا افراد زیادی این کار را امتحان کنند و از سونی درخواست ساخت نسخه جدید کنند. در عین حال سونی هیچ برنامه ای برای این موضوع ندارد. کارگردان بازی که از استودیو Bend جدا شده است می گوید سونی از کیفیت کار راضی نیست و همچنین از پایان یافتن بازی Dezegan به دلیل کمبود وقت و بودجه انتقاد می کند.

تعداد پروژه های فیلم سونی در سال های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است. سریال The Last of Us توسط HBO تولید شده است. فیلم Uncharted منتشر شد و ساخت سری God of War آمازون نیز آغاز شد. نتفلیکس سازنده سریال Horizon و Ghost of Tsushima نیز در دست تولید است. لازم به ذکر است زبان فیلم Ghost of Tsushima ژاپنی خواهد بود و بازیگران ژاپنی برای این فیلم انتخاب خواهند شد. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد Days Gone باشید.

منبع: IGN