منو سایت

سونی در انتشار بازی Death Stranding برای Game Pass نقشی نداشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سونی در انتشار بازی Death Stranding برای Game Pass نقشی نداشت

هفته گذشته، مایکروسافت از انتشار بازی Death Stranding برای Xbox Game Pass خبر داد. این بازی که در انحصار پلی استیشن است برای مشترکین PC Game Pass منتشر خواهد شد. این اعلامیه انتقاد طرفداران سونی را به همراه داشت و اینکه چگونه یک بازی انحصاری باید به یک سرویس اشتراک رقیب اضافه شود. یکی از سخنگویان سونی در پاسخ به این انتقادات می گوید که آنها درگیر این موضوع نبوده اند و نسخه پی سی بازی ربطی به آنها ندارد.

Xbox در افزودن متن Death Stranding منتشر شده در Game Pass. او فکر می کند Game Pass بهترین راه برای تجربه آخرین بازی هیدئو کوجیما است. در واقع نسخه رایانه شخصی با پشتیبانی از صفحه نمایش عریض و حذف محدودیت فریم منتشر شد و اکنون تنها با پرداخت اشتراک ماهانه Xbox Game Pass می توانید از یکی از بهترین بازی های چند سال اخیر لذت ببرید. دلیل اینکه مایکروسافت توانست این بازی را به سرویس PC Game Pass اضافه کند؛ نسخه PC توسط 505 Games منتشر شده است.

بازی Death Stranding را پاس کنید

Death Stranding یک بازی جدید Game Pass است

505 Games حق انتشار و تصمیم گیری در مورد نسخه رایانه شخصی بازی را دارد و سونی هیچ کنترلی روی بازی در سایر پلتفرم ها ندارد. بازی MLB The Show نیز به همین ترتیب برای Game Pass منتشر شد. این در حالی است که بازی توسط استودیوی داخلی سونی ساخته شده است. پس از اعلام این خبر، PushSquare با پلی استیشن تماس گرفت و دلیل انتشار این بازی برای Game Pass را جویا شد. سونی در پاسخ گفت که نسخه PC بازی هیچ ربطی به آنها ندارد.

به گفته سخنگوی سونی، همه چیز در مورد نسخه PC بازی Death Stranding متعلق به Kojima Productions و 505 Games است. SIE در آخرین پیشنهاد شرکت ندارد. این موضوع باعث اعتراض طرفداران پلی استیشن شده و اینکه چگونه ناشری مانند سونی قراردادی را امضا کرده است که نمی تواند بازی را روی پلتفرم های دیگر کنترل کند. خیلی ها می گویند این بازی با سرمایه سونی ساخته شده و قابل قبول نیست. با این حال، کاربران Game Pass می توانند از دستاوردهای ایکس باکس نیز استفاده کنند که یک اتفاق نادر است.

Death Stranding یکی از عناوین موجود در سرویس پلی استیشن پلاس است و کاربران سونی می توانند آن را بدون خرید یا هزینه اضافی تجربه کنند. بسیاری از کاربران وب سایت PushSquare این خبر را به تمسخر گرفتند و گفتند که تعداد بازی های انحصاری سونی در Game Pass به زودی از Xbox پیشی خواهد گرفت. برخی می گویند پلی استیشن قدیمی مرده و از بین رفته است. نطر شما چی هست؟

منبع: PushSquare