منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سهامداران اکتیویژن بلیزارد به باقی ماندن مدیرعامل بابی کوتیک در هیئت مدیره رای می دهند

سهامداران اکتیویژن بلیزارد به باقی ماندن مدیرعامل بابی کوتیک در هیئت مدیره رای می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سهامداران اکتیویژن بلیزارد به باقی ماندن مدیرعامل بابی کوتیک در هیئت مدیره رای می دهند

سهامداران اکتیویژن بلیزارد به باقی ماندن مدیرعامل بابی کوتیک در هیئت مدیره رای می دهند

مدت کوتاهی پس از رای سهامداران اکتیویژن بلیزارد به تایید گزارشی که تلاش‌های شرکت در برابر آزار و اذیت را بررسی می‌کرد، اعضا نیز به تایید فهرست هیات‌های مدیره پیشنهادی آن رای دادند، فهرستی که شامل مدیرعامل فعلی بابی کوتیک است.

بر اساس سند ارائه شده در تاریخ 21 ژوئن، نزدیک به 534 میلیون سهامدار به هیئت مدیره پیشنهادی رای مثبت دادند، در حالی که تنها 62.5 میلیون نفر مخالف و 2 میلیون نفر رای ممتنع داشتند. همین که نکته پیشنهادی به راحتی گذشت کافی است.

این رای پس از آن صادر شد که کوتیک بارها به دلیل مشارکت او در حفظ فرهنگ کاری سمی اکتیویژن بلیزارد مورد انتقاد قرار گرفت. در دسامبر گذشته، رئیس اجرایی متهم به مخفی کردن آنچه در مورد اتهامات آزار و اذیت و تجاوز و همچنین تهدید به قتل یک دستیار سال‌ها پیش می‌دانست، بود. با این حال، اگرچه کارمندان – و سهامداران – بارها خواستار استعفای کوتیک شده اند، به نظر می رسد که این استعفا تا سال 2023 ادامه خواهد داشت.

در مورد اینکه آیا کوتیک مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد خواهد ماند یا خیر، هنوز خیلی زود است که بگوییم. این شرکت در حال حاضر در حال خرید از مایکروسافت در یک معامله تاریخی به ارزش 70 میلیارد دلار است. برخی گزارش ها ادعا می کنند که کوتیک پس از خرید “چتر نجات طلایی به قیمت 15 میلیون دلار” دریافت می کند و انتشار آن اجتناب ناپذیر است، در حالی که برخی دیگر مطمئن نیستند که پس از خرید چه اتفاقی خواهد افتاد.

اوایل این ماه، Activision Blizzard نتایج تحقیقات داخلی خود را از طریق سایت سرمایه گذار خود منتشر کرد. اگرچه این گزارش موارد جداگانه آزار و اذیت را تایید می کند، اما ادعا می کند که “هیچ مدرکی” مبنی بر اینکه مقامات ارشد این آزار و اذیت را نادیده گرفته اند یا اطلاعاتی را از هیئت مدیره مخفی کرده اند وجود ندارد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.