منو سایت

سفارش جدید به مدت یک هفته رایگان بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سفارش جدید به مدت یک هفته رایگان بود

ولفنشتاین: نظم جدید بازی رایگان باید هفته آینده در فروشگاه Epic Games باشد. این خبر ابتدا توسط DealLabs به عنوان یک منبع موثق اعلام شد و سپس توسط فروشگاه Epic Games تایید شد. این بازی به صورت رایگان عرضه شده است و می توانید مانند هفته های گذشته آن را به حساب کاربری خود اضافه کنید و به صورت قانونی از این بازی تیراندازی اول شخص لذت ببرید.

به گزارش پارسی گیم، صفحه توییتر فروشگاه اپیک گیمز از عرضه رایگان بازی Wolfenstein: The New Order خبر داد. این تصویر همچنین سرنخ هایی از Wolfenstein 2: The New Colossus را ارائه می دهد که ممکن است هفته آینده رایگان شود. در چند سال گذشته، فروشگاه اپیک گیمز بازی‌های رایگان را به صورت هفتگی منتشر می‌کند که برخی از آن‌ها از بازی‌های محبوبی مانند GTA V هستند.

اپیک گیمز در توئیتی جدید نوشت: «دنیای ناشناخته ها را با یک دشمن شناخته شده کشف کنید. جعبه باز است و هم اکنون می توانید Wolfenstein: The New Order را به صورت رایگان دانلود کنید. «برای یک تجربه هیجان‌انگیز اکشن ماجراجویی آماده شوید.» این شوتر اول شخص در سال 2014 توسط استودیو Machinesgames ساخته شد و توسط Bethesda منتشر شد. این بازی دنباله‌ای بر یک بازی رایانه‌ای و کنسول بازی در سال 2009 بود که داستان مخالف آن را بیان می‌کرد که نازی‌ها در جنگ جهانی دوم پیروز شده بودند و یکی از کهنه سربازان مجبور بود جلوی پیشرفت آنها را بگیرد.

Wolfenstein: The New Order به صورت رایگان

Wolfenstein: The New Order را به صورت رایگان دانلود کنید

داستان بازی به صورت پراکنده روایت می شود و گیم پلی آن مشابه دیگر عناوین Wolfenstein است. در حالی که Epic Games به اجرای رایگان بازی ها به صورت هفتگی ادامه می دهد. یک رویداد ویژه در حال شروع است که قطعا برای کاربران این فروشگاه جذاب خواهد بود. چهار هفته از بازی های پرطرفدار پرطرفدار به صورت رایگان در دسترس خواهند بود و Epic Games آن را مخفی نگه می دارد. می بینیم که بازی های بزرگ در چند سال اخیر رایگان شده اند.

BioShock The Collection هفته گذشته رایگان شد. این بازی شامل سه گانه Bioshock بازسازی شده است. این یکی از بهترین بازی های تاریخ بازی های ویدیویی است. اگر این بازی را دریافت نکرده اید؛ شانس دیگری برای انجام این کار نخواهید داشت و بهتر است به صفحه دانلود Wolfenstein: The New Order در فروشگاه Epic Games بروید و آن را به حساب خود اضافه کنید.

فروشگاه Epic Games میزبان بزرگترین رویداد بازی خود بود و ما شاهد 75 درصد تخفیف برای 1600 بازی مختلف بودیم.

Wolfenstein The New Order را به صورت رایگان از فروشگاه Epic Games دانلود کنید

منبع: VGC