منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سری Resident Evil به بدترین اقتباس از بازی های ویدیویی نتفلیکس تبدیل شده است

سری Resident Evil به بدترین اقتباس از بازی های ویدیویی نتفلیکس تبدیل شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سری Resident Evil به بدترین اقتباس از بازی های ویدیویی نتفلیکس تبدیل شده است

سری جدید بازی Resident Evil شبکه نتفلیکس بر اساس این مجموعه بازی ترسناک؛ به تازگی پخش شد و طرفداران توانستند آن را تماشا کنند. این سریال بدترین رتبه را در بین اقتباس های بازی های ویدیویی نتفلیکس دارد و در حال حاضر تنها 22 درصد از کاربران Rotten Tomatoes از آن راضی هستند. این در حالی است که امتیاز سری Resident Evil به گفته منتقدان حدود 53 درصد است. لازم به ذکر است که طرفداران این سری به شدت از آن انتقاد کردند و آن را محدودیتی از بازی اصلی ندانستند.

وقتی صحبت از اقتباس سینمایی و تلویزیونی از یک بازی ویدیویی می شود؛ بدون شک صدها نمونه از کیفیت پایین به ذهن می رسد. خب بهتره سری Resident Evil به این لیست اضافه کنید. به گزارش مجله فوربس، این سریال بدترین امتیاز را در بین اقتباس های تلویزیونی بازی های محبوب نتفلیکس دارد و طرفداران بازی از این موضوع خوشحال نیستند. در مقایسه، نسخه انیمیشن Castlevania امتیاز 88% از کاربران و 94% از منتقدان را به خود اختصاص داده است.

دنباله ای بر سری Resident Evil

دنباله ای بر سری Resident Evil

در عین حال، سری Witcher نیز بر اساس رمان های اصلی ساخته شده است و همچنین از عناصر بازی استفاده می کند. در Rotten Tomatoes امتیاز 75% را در بین کاربران دریافت کرده است. یکی از کاربران در مورد سری Resident Evil نوشته که این سریال فاجعه است و ربطی به بازی ندارد. کاربر دیگری به سریال 2 ستاره داد و نوشت: “اگر به چیزی توجه نکنی به اندازه کافی سرگرم کننده است.” شخص دیگری با سه عضو نوشت که این عجیب ترین محتوایی است که دیده است.

او در یک نقد کوتاه که توسط یکی از کاربران سایت IMDB نوشته شده است، از نتفلیکس می خواهد که تیم سازنده و بازیگران را اخراج کند. طرفداران رزیدنت اویل اصلا از این سری راضی نیستند و با دادن امتیاز پایین در پلتفرم های مختلف خشم خود را نشان داده اند. البته واکنش ها با انتشار اولین تریلر آغاز شد که تاکنون بیش از 125000 بار دیلایک شده است. این اولین باری نیست که اقتباس تلویزیونی از یک بازی ویدیویی مورد توجه قرار نمی گیرد و نمونه های زیادی وجود دارد که اخیراً به لطف نتفلیکس از بین رفته اند.

نتفلیکس و اعضای تیم سازنده به این انتقادات پاسخی نداده اند و سریال همچنان در حال پخش است. منتقدان همچنین به موارد زیادی اشاره کردند و برخی اشاره کردند که طرح سریال Resident Evil هیچ ربطی به بازی ها ندارد و یک اقتباس باکیفیت نیست. نطر شما چی هست؟

منبع: VG247