منو سایت

سری Monument Valley برای PC منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سری Monument Valley برای PC منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، استودیو Ustwo Games اعلام کرده است که هر دو بازی از سری Monument Valley به زودی عرضه خواهند شد.

به گفته استودیوی Ustwo Games، نسخه کامپیوتری بازی های Money Valley در تاریخ 12 جولای (21 تیرماه) به فروشگاه استیم اضافه خواهد شد. از آنجایی که بازی های این مجموعه در ابتدا بر روی تلفن های همراه در دسترس بودند، مراحل بر اساس یک تجربه عمودی است. اما اکنون در نسخه پانوراما هر یک از بازی ها در دو طرف گسترش یافته و قسمت های بیشتری از وسط نمایش داده می شود. بازی های رایانه شخصی Monument Vali از نسبت تصویر 21:9 نیز پشتیبانی می کنند. این به شما امکان می دهد نسخه رایانه شخصی سری Monument Valley را روی مانیتورهای فوق عریض آزمایش کنید.

کاربران پلتفرم کامپیوتر می توانند نسخه پانورامای هر یک از بازی های Money Valley را با قیمت 8 دلار خریداری کنند. این بازی ها شامل تمامی بسته های الحاقی می باشد. به این ترتیب می توانید با خرید Monument Valley: Panoramic Edition به Ida’s Dream’s Forgotten Shores و DLC دسترسی داشته باشید. در همین حال، Monument Valley 2: Panoramic Edition شامل بسته الحاقی The Lost Forest می شود.

هر دو بازی Monument Valley در بسته هایی به نام Monument Valley Panoramic Collection به فروش می رسند که می توانید با 15 درصد تخفیف خریداری کنید.

مجموعه دره بنای یادبود دره

مجموعه Monument Valley یکی از بهترین مجموعه‌های موبایل تاریخ است

اولین بازی Monument Valley در سال 2015 برای iOS و اندروید منتشر شد. این بازی توسط منتقدان رتبه بندی شد و امتیاز ۸۹ را در وب سایت متاکریتیک دریافت کرد. او همچنین جوایز متعددی از جمله جوایز بین‌المللی بازی‌های موبایلی ۲۰۱۵ و همچنین جوایز بفتا برای بهترین بازی بریتانیایی و بهترین بازی موبایل را به دست آورده است.

در سال 2017، استودیو Ustwo Games دنباله ی دره پول را منتشر کرد. این اثر نیز با موفقیت اجرا شد و امتیاز متاکریتیک آن 83 بود. Monument Valley 2 نیز در The Game Awards 2017 به عنوان بهترین بازی موبایل رتبه بندی شد. در مجموع هر دو بازی Monument Valley برنده 29 جایزه و بیش از 100 میلیون بار دانلود شدند. بازیکنان در سراسر جهان

جنیفر استاریس، مدیر بازی‌های استودیو Ustwo Games می‌گوید: ما معتقدیم که نسخه پانوراما بازی‌های سری Monument بهترین راه برای تجربه آثار این مجموعه است. ما هیجان زده هستیم که دنیای منحصر به فرد آنها را به گروه جدیدی از بازیکنان معرفی کنیم. امیدواریم نسخه ریمستر شده بازی Monument Valley تجربه فوق العاده ای را برای طرفداران قدیمی و بازیکنان جدید فراهم کند.

نظر شما در مورد انتشار نسخه کامپیوتری سریال یادگار ولی چیست؟ آیا از تجربه بازی این سریال روی پلتفرم جدید با ویژگی های جدید استقبال می کنید؟ به نظر شما نسخه پانوراما بازی های Monument Valley چقدر مورد توجه بازیکنان قرار می گیرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle