منو سایت

سری Last of Us کاملاً به بازی وفادار است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سری Last of Us کاملاً به بازی وفادار است

بلا رمزی، بازیگر نقش الی در سریال The Last of Us، می گوید که این سریال تلویزیونی توسط HBO ساخته می شود. کاملا به بازی اصلی وفادار است و طرفداران آن اثر از دیدن سریال ناامید نخواهند شد. حضور بلا رمزی در سریال «بازی تاج و تخت» نشان داد که او فردی با استعداد است و می تواند به خوبی با چالش جدید کنار بیاید. البته طرفداران از انتخاب او برای بازی در نقش الی راضی نبودند. اما رمزی نظر دیگری دارد.

ایجاد یک تجربه سینمایی و اکشن از یک بازی ویدیویی معمولاً موفقیت کمتری نسبت به بازی اصلی دارد. البته نمونه های برجسته ای مانند انیمیشن Arcane وجود دارد که بسیار ماهرانه انجام شده است. اما این تابو باید شکسته شود و مانعی برای ساخت فیلم یا سریال با کیفیت وجود نداشته باشد. به نظر می رسد سری The Last of Us از نظر کیفیت جذاب باشد و کاملاً به اتفاقات و جزئیات بازی وفادار باشد.

بلا رمزی به SheKnows گفت: “من فکر می کنم مردم (اقتباس) را دوست خواهند داشت. می دانم که مردم نگران این موضوع هستند و البته (منطقی است). وقتی چیزی برای مخاطب خیلی بدیهی است، بدیهی است که شما نگران اقتباس آن خواهید بود.» او ادامه داد: «اما صادقانه بگویم، فکر می کنم همه آن را دوست خواهند داشت. این سریال از ریتم احساسی بازی پیروی می کند و کاملاً به بازی و احترام آن وفادار است.”

سریال The Last of Us بلا رمزی

سریال The Last of Us

این بازیگر که در سریال The Last of Us نقش الی را بازی کرد، می‌گوید این سریال به داستان اضافه می‌کند و از کاوش در جهت متفاوت خجالتی نیست: «اقتباس لایو اکشن جان تازه‌ای به بازی می‌بخشد. این در حال جذب بخش های جدیدی است که در بازی به آن توجه زیادی نشده است و می دانم که مردم آن را دوست خواهند داشت و امیدوارم که دوست داشته باشند. ساخت سریال بسیار سرگرم کننده و یک تجربه عالی بود. امیدوارم مخاطبان نیز وقتی ماجراجویی را با ما شروع کردند، این تجربه را به دست آورند.»

بلا رمزی در حال حاضر مشغول بازی در سریال درام Becoming Elizabeth است و طبق آخرین اخبار بازی، فیلمبرداری سریال Last of Ace به پایان رسیده است. در همان زمان، The Last of Us Part 1 به عنوان بازسازی بازی اصلی برای نسل جدید منتشر می شود. Natidog فقط گرافیک و هوش مصنوعی را بهبود بخشیده و گیم پلی بازی تغییری نکرده است. یکی از سازندگان اخیرا گفته است که تغییر گیم پلی بازی The Last of Us در نسخه بازسازی شده غیرممکن است و این بازی به یک اثر کاملا متفاوت تبدیل می شود.

سریال Last of Us در اوایل سال 2023 پخش خواهد شد و هر هفته یک قسمت خواهد داشت. در اخبار دیگر، اشلی جانسون در سریال نقش مادر الی را بازی می کند.

منبع: TheGamer