منو سایت

سری Assassin’s Creed به سرویس Xbox GamePass اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سری Assassin's Creed به سرویس Xbox GamePass اضافه خواهد شد

طبق آخرین اخبار بازی، به لطف همکاری مایکروسافت و یوبی سافت، کاربران Xbox Game به زودی می توانند بازی های Assassin’s Creed را تجربه کنند.

سرویس Xbox Game Pass این روزها در اوج خود قرار دارد. بازی های این سرویس هرگز تنظیم نمی شوند و در ازای حذف برخی از آثار، چندین بازی مختلف به آن اضافه می شود. مایکروسافت به تازگی لیستی از بازی هایی را منتشر کرده است که در هفته های آینده در دسترس کاربران Xbox GamePass قرار خواهند گرفت. در همان زمان، اعلام شد که مایکروسافت همکاری خود را با یوبی سافت گسترش داده است. بر این اساس تعدادی از بازی های این شرکت فرانسوی به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهند شد. بنابراین، اگر از طرفداران سری های Assassin’s Creed و For Honor هستید، تنها با خرید اشتراک بازی Xbox می توانید آن ها را تجربه کنید.

اولین سری Assassin’s Creed که به Xbox Game Pass اضافه شد Assassin’s Creed Origins بود. اگر اشتراک این سرویس دارید، می‌توانید Assassin’s Creed Origins را روی کنسول‌های Xbox از طریق فضای ابری با استفاده از برنامه Ubisoft Connect روی رایانه خود امتحان کنید. Four Honor اکنون در سرویس Xbox Game Pass در دسترس است. اما به زودی نسخه استاندارد این اثر با نسخه Marching Fire جایگزین خواهد شد. نحوه دسترسی به این اثر هیچ تفاوتی با Assassin’s Creed Origins ندارد. هر دو بازی Assassin’s Creed Origins و For Honor طی دو ماه آینده در دسترس خواهند بود.

گیم پد بازی For Honor Xbox

نسخه استاندارد For Honor در Xbox GamePas موجود است

در ماه ژانویه، اخباری مبنی بر همکاری یوبی سافت با مایکروسافت برای قرار دادن بازی های این شرکت فرانسوی در سرویس Xbox Games در رسانه های مختلف منتشر شد. بدین ترتیب بازی Rainbow Six Extraction در اولین روز عرضه از طریق سرویس Xbox Game Pass در دسترس قرار گرفت. اگرچه Assassin’s Creed Origins و For Honor در سال های اخیر منتشر شده اند، اما به وضوح نشان می دهند که همکاری بین یوبی سافت و مایکروسافت همچنان قوی است.

افزودن Assassin’s Creed Origins و Four Honor به بازی های Xbox هیچ ربطی به Ubisoft + ندارد. مدتی پیش اعلام شد که این سرویس بر روی پلتفرم های ایکس باکس در دسترس خواهد بود. با خرید اشتراک این سرویس می توانید به تمامی بازی های یوبی سافت دسترسی داشته باشید.

لازم به ذکر است که طی روزهای آینده Bugsnax، F1 2021، Need for Speed ​​Hot Pursuit، 7 Days To Die و Turnip Boy Commits Tax Evasion به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهند شد. نظر شما در مورد تجربه بازی از سری Assassin’s Creed از طریق سرویس Xbox GamePass چیست؟ آیا از افزایش تعداد بازی های یوبی سافت در این سرویس استقبال می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot