منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سریال Fortnite Soundwave، جین هوشینو، ستاره جی پاپ را در جزیره حمل می کند

سریال Fortnite Soundwave، جین هوشینو، ستاره جی پاپ را در جزیره حمل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سریال Fortnite Soundwave، جین هوشینو، ستاره جی پاپ را در جزیره حمل می کند

خبر عالی برای طرفداران سری Fortnite Soundwave: Gen Hoshino، خواننده/ترانه‌سرا ژاپنی، ترکیب منحصربه‌فرد خود از موسیقی پاپ مستقل، سول و الکترونیک را به بازی خواهد آورد، از 9 ژوئن ساعت 5 صبح به وقت PT / ساعت 8 صبح به وقت شرقی به مدت 72 ساعت. کنسرت این بازی تنها چند روز پس از تاریخ شروع فرضی فصل 3، فصل 3 برگزار می شود.

اگر قبلاً در یک برنامه Soundwave Series رفته‌اید، می‌دانید که هر اجرا دارای یک تجربه منحصربفرد و تعاملی است که توسط تیم‌های Fortnite Creative در سراسر جهان ساخته شده است، و تیم خلاق 3D Lab آخرین مرحله ویژه را ایجاد کرده و آن را با همه چیزهایی که می‌خواهید پر کرده است. نیاز به تنظیم جو، از نورهای نئون گرفته تا شکوفه های گیلاس.

همراه با خود کنسرت، احساسی بر اساس ویروسی “رقص کوی” از موزیک ویدیوی آهنگ وجود خواهد داشت که با تجربه همراه است تا بتوانید اوبی وان کنوبی یا مستر چیف را با انرژی خود در خانه هماهنگ کنید.

تیم 3D Lab این صحنه شگفت انگیز را برای نمایش زنده ژنرال هوشینو در بازی ارائه می دهد.
تیم 3D Lab این صحنه شگفت انگیز را برای نمایش زنده ژنرال هوشینو در بازی ارائه می دهد.

برای حضور در تجربه درون بازی، Loopers می تواند از طریق کاشی Soundwave Series: Gen Hoshino Discover وارد شوید یا وارد شوید. کد جزیره 6831-7094-7130 در Creative برای ورود به سیستم. نمایش به مدت 72 ساعت به طور مداوم تکرار خواهد شد، بنابراین شما زمان زیادی برای لذت بردن از موسیقی سرگرم کننده و دریافت اسپری XP و Soundwave Series – Gen Hoshino پس از پایان آن خواهید داشت.

اگر ترجیح می دهید کنسرت را از طریق ویژگی تصویر در تصویر تجربه کنید، خوش شانس هستید. این برنامه به صورت تصویر به تصویر در روز یک بار در زمان پخش زنده پخش خواهد شد و ساعات آن به شرح زیر است:

  • پنجشنبه، 9 ژوئن، ساعت 5 صبح به وقت PT / 8 صبح به وقت شرقی
  • جمعه، 10 ژوئن، ساعت 12:00 PT / 15:00 ET
  • شنبه، 11 ژوئن، ساعت 11:00 PT / 14:00 ET

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.