منو سایت

سریال Assassins Creed توسط نتفلیکس در حال ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سریال Assassins Creed توسط نتفلیکس در حال ساخت است

همانطور که در این رویداد یوبی سافت بعدی نسخه جدید نتفلیکس معرفی شد قاتلان عقیده برای دستگاه های تلفن همراه و یک سریال لایو اکشن به طرفداران ارائه کرد. به عنوان بخشی از همکاری خود با نتفلیکس، یوبی سافت اعلام کرد که یک بازی موبایل Assassin’s Creed را به طور انحصاری برای مشترکین نتفلیکس در اندروید و iOS منتشر خواهد کرد. علاوه بر این، یوبی سافت به مخاطبان یادآور شد که این مجموعه تلویزیونی قاتلان عقیده توسط نتفلیکس توسعه یافته است.

به گفته عوامل یوبی سافت، سریال تلویزیونی هنوز در مراحل اولیه توسعه است و نمایش توسط جب استوارت کارگردانی می شود که فیلمنامه نویسی با سابقه و با تجربه با چندین فیلمنامه برجسته است. یکی از عناوین اکشن استوارت می تواند باشد جان سخت و فراری او اخیراً به سریال تلویزیونی نیز اشاره کرده است وایکینگ ها: والهالا نیز مسئول بود ما بسیار هیجان‌زده هستیم که با یوبی‌سافت کار کنیم و قصد داریم داستان‌سرایی غنی و لایه‌ای بر اساس قاتلان عقیده خلق كردن”.

سری Assassins Creed

سری Assassins Creed

پیتر فریدلندر زمانی که قرارداد بین استودیوی فیلم و تلویزیون یوبی سافت و نتفلیکس در سال 2020 اعلام شد، مدیر سریال نتفلیکس گفت: «بازی قاتلان عقیده با دنیای تاریخی نفس گیر و جذابیت جهانی گسترده، امروزه به یکی از پرفروش ترین فرنچایزهای بازی های ویدیویی تبدیل شده است. بنابراین، ما متعهد به ایجاد یک سریال تلویزیونی حماسی و هیجان انگیز بر اساس Assassin’s Creed هستیم و این ویژگی ها را حفظ می کنیم تا همه طرفداران در سراسر جهان بتوانند از آن نهایت لذت را ببرند.”

رویداد Ubisoft Forward پر از عناوین فرنچایز Assassin’s Creed بود. یوبی سافت علاوه بر اعلام اقتباس از این سری، سه بازی جدید از این فرنچایز را معرفی کرد. یکی از آنها Assassin’s Creed Mirage این یک اسپین آف مستقل از Assassin’s Creed Valhalla در نظر گرفته می شود که بازگشتی به ریشه های این مجموعه اکشن ماجراجویی خواهد بود. با این حال، دو پروژه با نام های رمز Project Hexe و Project Red فاش شد که هر دو در حال حاضر در حال توسعه هستند و هر کدام به عنوان بخشی از پلتفرم Infinity با تجربه ای سنتی مانند سایر نسخه های Assassins منتشر خواهند شد. اعتماد ایجاد می کنند.

لازم به ذکر است که این اولین بار نیست که صنعت هالیوود این بازی ویدیویی را اقتباس می کند. یک فیلم Assassins Creed نیز در سال 2016 اکران شد که با انتقاداتی مواجه شد و نتوانست آنطور که باید موفق باشد. علاوه بر سریال های تلویزیونی نتفلیکس، یوبی سافت در آینده بازی های جدیدی را به عناوین نتفلیکس اضافه خواهد کرد. در حال حاضر تاریخ انتشار رسمی این سریال است قاتلان عقیده بدون اعلام اعلام نشده، طرفداران می توانند منتظر اطلاعات بیشتر در مورد این مجموعه با نزدیک شدن به انتشار باشند.

منبع: Gamespot