منو سایت

سریال جدید انیمیشن از مجموعه عصر اژدها پخش می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سریال جدید انیمیشن از مجموعه عصر اژدها پخش می شود

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، نتفلیکس ساخت مجموعه انیمیشنی جدید بر اساس سری Dragon Age با نام Dragon Age: Absolution را آغاز کرده است که اواخر امسال منتشر خواهد شد.

سری Dragon Age یکی از معروف ترین مجموعه ها در تاریخ بازی های ویدیویی است. تاکنون آثار متفاوت زیادی از سری Dragon Age منتشر شده است و حالا EA در حال ساخت بازی جدیدی از این سری است. علاوه بر بازی های ویدئویی، اقتباس های زیادی از این مجموعه ساخته شده است، از جمله رمان، کمیک، بازی های رومیزی، انیمه های سینمایی، سریال های تلویزیونی و فیگورهای اکشن.

حالا نتفلیکس که تجربه خوبی در ساخت اقتباس از بازی های ویدیویی دارد و سریال هایی مانند Arcane را در خود جای داده است، سریال انیمیشن Dragon Age را معرفی کرده است. این سریال که با نام Dragon Age: Absolution شناخته می شود، در شش قسمت در ماه دسامبر در دسترس مشترکین نتفلیکس قرار خواهد گرفت.

به گفته نتفلیکس، سریال انیمیشنی Dragon Age در امپراطوری به نام Tevinter اجرا خواهد شد. Dragon Age: Absolution مجموعه‌ای کاملاً جدید از شخصیت‌ها دارد که “الهام گرفته از لور و اساطیر سری Dragon Age” هستند. به این ترتیب می‌توانید «الف‌ها، جادوگران، شوالیه‌ها، مرتنزها، معبدهای قرمز، شیاطین و چیزهای شگفت‌انگیز دیگر» را در مجموعه انیمیشن عصر اژدها ببینید.

Dragon Age Series Dragon Age Series: Absolution

پیش از این یک انیمه سینمایی بر اساس سری Dragon Age ساخته شده بود

نتفلیکس همچنین تایید کرده است که با استودیو BioWare برای بازی Dragon Age: Absolution همکاری کرده است. اوایل این ماه استودیو BioWare اعلام کرد که بازی بعدی از سری Dragon Age با نام Dragon Age: Dreadwolf با شخصیت اصلی سولاس ساخته خواهد شد.

استودیو BioWare می گوید: «سولاس به عنوان گرگ وحشتناک شناخته می شود. برخی می گویند که او خدای باستانی جن ها است. اما دیگران مخالف هستند. برخی دیگر او را خائن به مردمش می دانند. او همچنین به عنوان ناجی شناخته می شود که اکنون به دنبال نجات الف ها به قیمت نابود کردن دنیای شماست. انگیزه های سولاس غیرقابل توصیف است و روش های او گاهی اوقات مشکوک است. این باعث شد که او به عنوان یک خدای فریبکار و مردی که اعمال خشونت آمیز و خطرناک انجام می دهد، شناخته شود.»

«فرقی نمی‌کند که شما یک فرد بی‌تجربه در سری Dragon Age باشید یا همه آن‌ها را تمام کرده باشید، بدون شک با شنیدن نام سولاس متوجه خواهید شد که امکانات بی‌پایان و تفاوت‌های زیادی در انتظار شماست. هسته اصلی داستان، مانند همه بازی های قبلی، شما هستید. اگر Dragon Age: Dreadwolf اولین تجربه شما در سری Dragon Age است، لازم نیست نگران عدم شناخت آنتاگونیست ما باشید. او در زمان مناسب عملکرد خوبی خواهد داشت. با این حال، زمانی که #TheDreadWolfRises را در سال 2018 ارائه کردیم، به بازگشت سولاس اشاره کردیم.

نظر شما در مورد سریال انیمیشن Dragon Age: Absolution چیست؟ فکر می کنید این اقتباس در جذب مخاطب موفق باشد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle