منو سایت

سریال تلویزیونی Alan Wake محصول AMC است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سریال تلویزیونی Alan Wake محصول AMC است

AMC Entertainment که سریال های مهم و محبوبی مانند Bad Breaking، Better Call Saul و The Walking Dead را تولید کرده است. روی بازی های ویدیویی تمرکز کنید. این شرکت با استودیوی Ramdi همکاری می کند تا سریالی اقتباسی از آن بسازد بازی Alan Wake هستند. EMC در سال 2018 از ساخت سریالی بر اساس بازی های ویدیویی خبر داد و حالا که شریکی پیدا کرده است، یک قدم به تحقق رویای خود نزدیک شده است.

به گزارش پارسی گیم، خبر ساخت سریال Alan Wake با همکاری AMC به مناسبت دوازدهمین سالگرد این بازی اعلام شد. استودیو رمدی در حال کار بر روی الن ویک 2 است و به گفته کارگردان و خالق سم لیک، تولید اثر جدید «بسیار خوب» است. سام لیک در ویدئویی که به مناسبت تولد این بازی منتشر کرده است؛ او روند توسعه را رضایت بخش توصیف کرد و گفت بعید است که گیم پلی Alan Wake 2 در تابستان منتشر شود.

سام لیک افزود مجموعه تلویزیونی آلن ویک سال ها با ساخت و پخش فاصله دارد و در حال حاضر هیچ اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن با مخاطبان ندارد. او گفت که اگر خبر جدیدی باشد حتما با هواداران و مخاطبان به اشتراک خواهد گذاشت. در سال 2018، پیتر کالووی و سم لیک به عنوان تهیه کنندگان ارشد برای الن ویک انتخاب شدند. این اتفاقات مربوط به دوران قبل از کرون و علاقه شرکت های بزرگ به تولید سریال ها و ویدیوهای بازی های ویدیویی بود.

آلن ویک، آلن ویک

سریال درباره آلن ویک در راه است

در چند سال اخیر، شرکت های فیلمسازی تولید بازی های مبتنی بر بازی را افزایش داده اند. Sonic 2 به تازگی منتشر شده است و dj2 Entertainment قصد دارد تا It Takes Two و Disco Elysium را اقتباس کند. در عین حال تولید Ghost of Sushima یک پله پیشرفت کرده و سونی چندین پروژه دیگر در دست ساخت دارد. نتفلیکس نیز اخیرا تریلر سریال Resident Evil را منتشر کرده است.

مشخص نیست که آلن ویک به دنبال یک داستان دقیق بر اساس تاریخچه بازی است یا خیر. یا تغییراتی در این زمینه ایجاد خواهد شد. به گفته سم لیک، رمدی سخت روی الن ویک 2 کار می کند و بسیاری از بازی ها را می توان تجربه کرد. دنباله الن ویک بر جنبه ترسناک تمرکز خواهد کرد و تجربه وحشتناکی را ارائه خواهد کرد. همکاری با اپیک گیمز به رمدی این امکان را داد تا با Unreal Engine 5 بازی بسازد و بازی از نظر گرافیکی سر و گردن بالاتر از عناوین فعلی خواهد بود.

منبع: GameSpot