منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • سرویس Ubisoft + Classics برای کاربران جدید پلی استیشن پلاس در دسترس است

سرویس Ubisoft + Classics برای کاربران جدید پلی استیشن پلاس در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سرویس Ubisoft + Classics برای کاربران جدید پلی استیشن پلاس در دسترس است

طبق آخرین اخبار بازی، به لطف همکاری یوبی سافت و سونی، کاربران جدید پلی استیشن پلاس به سرویس Ubisoft + Classics از جمله تعدادی از آثار یوبی سافت دسترسی خواهند داشت.

Ubisoft Plus یک سرویس اشتراکی رایگان است که به بازیکنان اجازه می دهد بیش از 100 کار یوبی سافت را تجربه کنند. این سرویس نه تنها شامل آثار قدیمی می شود و بازی های جدید یوبی سافت به همراه بسته های الحاقی آن ها در روز عرضه به سرویس یوبی سافت + اضافه خواهند شد. اشتراک ماهانه سرویس Ubisoft Plus 15 دلار برای شما هزینه دارد.

اخیراً اعلام شد که سرویس +Ubisoft به کنسول های ایکس باکس اضافه خواهد شد. اما پلتفرم های مایکروسافت تنها پلتفرمی نیستند که اثرات Ubisoft Plus را تجربه می کنند. زیرا یوبی سافت اعلام کرده است که این سرویس به کنسول های پلی استیشن اضافه خواهد شد.

بر اساس گزارش های اخیر، تصمیم یوبی سافت برای ارائه سرویس مشترک خود در پلی استیشن فراتر از Ubisoft + خواهد بود. بر این اساس، یوبی سافت با مشارکت سونی، سرویس یوبی سافت پلاس کلاسیک را در اختیار مشترکین پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم قرار خواهد داد.

سرویس Ubisoft + Classics در زمان راه اندازی 27 بازی خواهد داشت و مشترکین جدید PlayStation Plus می توانند آنها را بدون هزینه اضافی امتحان کنند. یوبی سافت قصد دارد این تعداد را تا پایان سال به 50 برساند. لیست کامل آثار موجود در سرویس Ubisoft Plus Classic به شرح زیر است:

 1. Assassin’s Creed Valhalla
 2. برای افتخار
 3. خدمه 2
 4. فرزند نور
 5. پرواز عقاب
 6. Far Cry 3: Blood Dragon
 7. ریمستر Far Cry 3
 8. Far Cry 4
 9. ماهیگیری افسانه ای
 10. خطر: حمله به شهر
 11. پارک جنوبی: شکسته اما کامل
 12. ساوت پارک: چوب حقیقت
 13. معتادان فضایی
 14. Star Trek: Bridge Crew
 15. استارلینک: نبرد برای اطلس
 16. تند
 17. خدمه
 18. تقسیم
 19. Trackmania Turbo
 20. منتقل کردن
 21. تست های فیوژن
 22. بازی Blood Dragon Trials
 23. آزمایشات در حال افزایش است
 24. دلهای شجاع: جنگ بزرگ
 25. سگ های نگهبان
 26. گرگینه ها داخل
 27. زامبی ها

سرویس جدید Ubisoft + Classics برای پلی استیشن پلاس جدید

سرویس اصلی Ubisoft + بخشی از پلی استیشن پلاس جدید نیست

در ژانویه امسال، اعلام شد که سرویس + Ubisoft “در آینده به Xbox خواهد آمد.” تاریخ راه اندازی سرویس کنسول ایکس باکس هنوز اعلام نشده است. همچنین معادل Ubisoft + Classics در سرویس Xbox Game هنوز معرفی نشده است.

سونی اخیرا لیستی از بازی‌هایی را معرفی کرده است که می‌توان آن‌ها را در قالب سطوح خدمات اضافی و ممتاز جدید برای پلی‌استیشن پلاس جدید تجربه کرد. این سرویس هفته آینده برای کاربران آسیایی غیر از ژاپن در دسترس خواهد بود. مصرف کنندگان سایر کشورها برای استفاده از سرویس PS Plus باید مدت بیشتری صبر کنند.

سطوح خدمات اضافی و پریمیوم پلی استیشن پلاس جدید شامل مجموعه ای از پرچمداران پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 می شود. با خرید اشتراک در این دو سطح، می توانید بازی های مختلفی از جمله Demon’s Souls، Ghost of Tsushima Director’s Cut و NBA 2K22 را امتحان کنید. بدون پرداخت اضافی

علاوه بر دسترسی به پرچمداران نسل هشتم و نهم پلی استیشن، مجموعه ای از آثار کلاسیک در دسترس مشترکین سطح جدید سرویس درجه یک پلی استیشن پلاس قرار خواهد گرفت. به لطف این، بازی های کلاسیک مختلفی مانند Ape Escape، Hot Shots Golf، Siphon Filter، Tekken 2 و Mr. تمرینات با تجربه هستند

نظر شما در مورد آثار موجود در سرویس Ubisoft + Classics چیست؟ آیا این باعث شد که اشتراک سرویس پلی استیشن پلاس جدید بخرید؟ آیا فکر می کنید معادل سرویس Ubisoft Plus Classic به سرویس Xbox Game Pass اضافه شود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle