منو سایت

سرویس PlayStation Stars توسط سونی معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سرویس PlayStation Stars توسط سونی معرفی شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، سونی سرویس PlayStation Stars را معرفی کرده است که از طریق آن کاربران کنسول پلی استیشن می توانند آیتم های مختلفی را کسب کرده و با انجام چالش های مختلف موجودی حساب خود را افزایش دهند.

سونی اخیرا سرویس جدید پلی استیشن پلاس را در اختیار کاربران پلتفرم های پلی استیشن قرار داده است. این سرویس دارای سه سطح مختلف می باشد و با خرید اشتراک برای هر یک از آنها مزایای متفاوتی به دست می آورید. اما برنامه های سونی به PS Plus جدید ختم نشد و این شرکت سرویس جدیدی به نام PlayStation Stars را معرفی کرد.

سرویس PlayStation Stars یک برنامه وفاداری است که از طریق آن کاربران پلتفرم های پلی استیشن می توانند با انجام کارهای مختلف جوایزی کسب کنند. این سرویس در پایان سال جاری در دسترس قرار گرفت و عضویت در آن برای علاقه مندان هزینه ای ندارد. سرویس PlayStation Stars شامل کمپین های مختلف و متعددی از جمله تجربه بازی های روزانه، دریافت تروفی های ویژه، برنده شدن در تورنمنت ها و به دست آوردن تروفی پلاتینیوم قبل از سایر بازیکنان می باشد که در ازای آن ها جوایزی دریافت خواهید کرد.

با انجام هر یک از موارد ذکر شده، بازیکنان امتیاز وفاداری (امتیاز وفاداری) دریافت می کنند که با استفاده از آن می توانید موجودی کیف پول خود را افزایش دهید یا کالای خاصی را از فروشگاه پلی استیشن خریداری کنید. آن دسته از اعضای سرویس PlayStation Stars که اشتراک سرویس PlayStation Plus را دارند، می توانند با خرید محتوای موجود در فروشگاه PlayStation، امتیاز وفاداری کسب کنند.

PlayStation Stars سرویس PlayStation Stars

اعضای PS Plus امتیاز بیشتری در PlayStation Stars دریافت می کنند

در کنار مزایای ذکر شده، سرویس PlayStation Stars دارای کلکسیون های دیجیتال است. طبق توضیحات سونی، این آیتم ها آیتم هایی هستند که طرفداران پلی استیشن از آنها لذت خواهند برد. مجموعه‌های دیجیتالی PlayStation Stars دارای مجسمه‌هایی از شخصیت‌های محبوب و نمادین از بازی‌ها و دیگر اشکال سرگرمی و دستگاه‌هایی هستند که تاریخ سونی را جشن می‌گیرند.

کلکسیون های دیجیتالی PlayStation Stars ثابت نیستند و همیشه این احتمال وجود دارد که موارد بسیار کمیاب یا مواردی که جمع آوری آنها بسیار سرگرم کننده است به این سرویس اضافه شود. سونی خاطرنشان کرد که این جنبه‌ها تازه شروع سرویس PlayStation Stars هستند و این سرویس در طول زمان تکامل خواهد یافت و بیشتر در دسترس خواهد بود. سرویس PlayStation Stars در حال حاضر در مرحله آزمایش اولیه است و اواخر امسال به صورت منطقه ای در دسترس خواهد بود. جزئیات بیشتر در مورد این سرویس در ماه های آینده ارائه خواهد شد.

نظر شما در مورد سرویس PlayStation Stars چیست؟ به نظر شما این سرویس مورد استقبال بازیکنان قرار می گیرد؟ آیا سونی قصد دارد با سرویس Microsoft Rewards در قالب PlayStation Stars رقابت کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt