منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سرویس شبیه‌سازی شخصیت‌های کلاسیک WoW در ۲۶ جولای تعطیل خواهد شد

سرویس شبیه‌سازی شخصیت‌های کلاسیک WoW در ۲۶ جولای تعطیل خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سرویس شبیه‌سازی شخصیت‌های کلاسیک WoW در ۲۶ جولای تعطیل خواهد شد

سرویس شبیه‌سازی شخصیت‌های کلاسیک WoW در ۲۶ جولای تعطیل خواهد شد

بلیزارد سرویس شبیه‌سازی شخصیت‌های کلاسیک World of Warcraft را در ۲۶ جولای، پس از کمی بیش از یک سال در دسترس بودن، تعطیل می‌کند.

این سرویس پولی به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا بر اساس «عکس فوری» از آن شخصیت، همانند 18 مه 2021، یک کپی از شخصیت WoW Classic به دلخواه خود تهیه کنند. همه بازیکنان قبل از شروع بازی Burning Crusade این گزینه را برای هر شخصیت دریافت کردند. کلاسیک تابستان گذشته در مورد اینکه آیا این شخصیت را در چیزی که بلیزارد اکنون «دوران کلاسیک» می‌نامد حفظ شود یا به Burning Crusade بروید. برای بازیکنانی که نمی‌توانند انتخاب کنند، شبیه‌سازی شخصیت‌ها به آن‌ها این امکان را می‌دهد که هر دو را با هزینه کمی انجام دهند.

در حال پخش: World of Warcraft Classic – تریلر معرفی سینمایی Wrath of the Lich King

بلیزارد در وبلاگ رسمی خود دلیل خاصی برای خاموش شدن این سرویس ارائه نکرده است، اما شخصیت شبیه سازی شده تا 26 جولای به قیمت 5 دلار (تخفیف 66٪) به فروش می رسد. برای بازیکنانی که برای هر یک از شخصیت‌های خود انتخابی در مورد انتقال به Burning Crusade Classic یا ماندن در قلمرو کلاسیک Era تا 26 جولای انتخاب نکرده‌اند، بلیزارد می‌گوید همه شخصیت‌ها به Burning Crusade Classic منتقل می‌شوند. نسخه کلاسیک این شخصیت ها حذف خواهد شد.

وقتی بلیزارد برای اولین بار سرویس شبیه‌سازی شخصیت را در سال گذشته معرفی کرد، خود را در آب داغی بالاتر از قیمتی که بسیاری از بازیکنان فکر می‌کردند قیمت بالایی برای این سرویس بود، یافت، زیرا در ابتدا قرار بود 35 دلار باشد. بلیزارد پس از گوش دادن به بازخورد بازیکنان، قیمت این سرویس را بیش از نصف کاهش داد و به 15 دلار رساند.

Burning Crusade Classic به تازگی آخرین به روز رسانی محتوای خود را به نام Fury of the Sunwell دریافت کرده است. بلیزارد قصد دارد تا اواخر امسال نسخه کلاسیک الحاقیه مورد علاقه بازی، Wrath of the Lich King را منتشر کند. هنگامی که Wrath of the Lich King Classic وارد شد، تمام سرورهای Burning Crusade به طور خودکار به سرورهای Wrath of the Lich King تبدیل می شوند. اگرچه Wrath of the Lich King Classic با آخرین پچ افزونه کار خواهد کرد، اما شامل ویژگی‌هایی مانند جستجوگر خودکار سیاه‌چال یا ردیابی حداقل نقشه نیست، که بلیزارد می‌گوید با روح «ارزش‌های اصلی WoW» کلاسیک مطابقت ندارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.