منو سایت

سرویس رایگان پلی استیشن پلاس در ماه جولای معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سرویس رایگان پلی استیشن پلاس در ماه جولای معرفی شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، این افشاگر که قبل از معرفی رسمی سونی به طور مرتب بازی های رایگان را برای پلی استیشن پلاس ارائه می کند، آثاری را فاش کرد که مشترکین PS Plus می توانند در ماه آینده به صورت رایگان آن ها را تجربه کنند.

Billbil-kun، یکی از اعضای وب‌سایت Dealabs، تقریباً هر ماه از سپتامبر 2021، قبل از معرفی توسط سونی، بازی‌های رایگان PS Plus را آشکار می‌کند. او در اقدامی جدید بازی هایی را معرفی کرد که در ماه جولای در اختیار مشترکین پلی استیشن پلاس قرار خواهند گرفت.

با توجه به billbil-kun، ماه آینده می‌توانید از اشتراک PS Plus خود برای اضافه کردن Crash Bandicoot 4، Arcadegeddon و The Dark Pictures Anthology: Man of Medan بدون هزینه اضافی به حساب خود استفاده کنید و با اشتراک‌گذاری آن‌ها، تجربه خود را فعال کنید. این آثار از 5 جولای تا 2 آگوست (14 تیر تا 11 مرداد) در دسترس خواهند بود.

لازم به ذکر است در صورت افزودن آثار ذکر شده به اکانت می توانید حتی پس از تاریخ اعلام شده نیز به تجربه خود ادامه دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک اشتراک فعال در سرویس پلی استیشن پلاس داشته باشید. اگر اشتراک منقضی شود، بازی‌های PS Plus تا زمان تمدید خارج از محدوده خواهند بود.

بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس سرویس PS Plus

Man of Medan اولین بازی از مجموعه The Dark Pictures Anthology است

اگر هنوز سرویس رایگان PlayStation Plus در ماه ژوئن را به حساب خود اضافه نکرده اید، فقط تا 4 جولای (13 ژوئیه) فرصت دارید. در این ماه God of War، Naruto to Boruto: Shinobi Striker و Nickelodeon All-Star Brawl به صورت رایگان برای مشترکین PS Plus در دسترس هستند.

چندی پیش سونی سرویس های PS Plus و PS Now را با سرویس جدیدی به نام پلی استیشن جدید ادغام کرد که می توانید آن را در سه سطح خریداری کنید. سطح Essential هیچ تفاوتی با سرویس پلی استیشن پلاس ندارد و علاوه بر ارائه یک تجربه آنلاین برای کارهای مختلف، دارای امکاناتی مانند بازی رایگان ماهانه و تخفیف های ویژه است.

دومین سرویس جدید پلی استیشن پلاس با نام Extra شناخته می شود که علاوه بر ویژگی های سطح Essential، 400 بازی پرچمدار پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 را در اختیار مشترکین قرار می دهد. Premium کامل ترین سطح سرویس PS Plus است که در کنار ویژگی های دو سطح قبلی شامل 340 بازی کلاسیک بر روی کنسول های PS1، PS2، PS3 و PSP می باشد.

نظر شما در مورد بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه جولای چیست؟ کدام یک از آثار زیر توجه شما را جلب کرد؟ آیا تا به حال از سرویس جدید PS Plus استفاده کرده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle