سرورهای Forza Horizon 4 به این زودی ها خاموش نمی شوند

سرورهای Forza Horizon 4 به این زودی ها خاموش نمی شوند

مدیر انجمن بازی Forza Horizon با انتشار پیامی تایید کرد که بازی Forza Horizon 4 به این زودی ها از فروشگاه های دیجیتال و سرویس Xbox Game Pass حذف نخواهد شد. بازی های قبلی سری رانندگی Forza به دلیل اتمام قرارداد با شرکت های خودروسازی و عدم تمدید آن از فروشگاه ها حذف شدند. البته خریداران می توانند به صورت آفلاین به آنها دسترسی داشته باشند.

یکی از توسعه دهندگان سری بازی Forza تایید کرده است که فروش Forza Horizon 4 به این زودی متوقف نخواهد شد و در حال حاضر هیچ برنامه ای برای حذف آن از فروشگاه مایکروسافت ندارند. چهار سال از انتشار این بازی می گذرد و دنباله آن با نام Forza Horizon 5 سال گذشته در دسترس قرار گرفت. بازی های قبلی که در مدیترانه و استرالیا انجام می شد از فروشگاه و سرویس Game Pass حذف شده و امکان خرید وجود ندارد. این سرنوشتی است که در انتظار Forza Horizon 4 است.

به فروش بازی Forza Horizon 4 ادامه دهید

به عنوان مثال، Forza Horizon 2 مدت ها پیش متوقف شد و دیگر قابل دستیابی نیست. این محصولات در مجموعه Game Pass قرار نگرفتند. یکی از مهم ترین بازی های این سری به نام Forza Motorsport سال گذشته به دلیل پایان یافتن مجوز استفاده از خودروها از دسترس خارج شد. فروش این بازی تا سال آینده به حالت تعلیق درآمده است. بازیکنان سری بازی های رانندگی نگران حذف چهارمین بازی بوده اند و به گفته مدیر انجمن، این اتفاق به این زودی ها نخواهد افتاد.

Forza Horizon 4 اولین بازی مایکروسافت بود که در روز انتشار به سرویس Game Pass اضافه شد و همچنین یکی از بهترین بازی های مسابقه ای برای دریافت محتوای اضافی باکیفیت به حساب می آید. بسیاری از بازیکنان آن را بهترین بازی در سری Forza Horizon می نامند و فضای بریتانیایی بازی را تحسین می کنند. حذف بازی از فروشگاه و خاموش کردن سرورها در نهایت یک روز اتفاق می افتد، اما سازنده می گوید طرفداران نگران نباشند و برنامه ای برای حذف بازی به این زودی ها ندارند.

از آنجایی که بازی همچنان از طریق Game Pass در دسترس است، تمامی محتوای آن بدون خرید یا پرداخت قابل استفاده است. باید گفت که محتوای جدیدی برای بازی منتشر نخواهد شد و سازندگان تمام تمرکز خود را روی بازی Forza Horizon 5 گذاشته اند.

منبع: GameRant