منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سرورهای رایانه دارک سولز به مدت چهار ماه آفلاین می مانند، اما بازیابی در حال انجام است

سرورهای رایانه دارک سولز به مدت چهار ماه آفلاین می مانند، اما بازیابی در حال انجام است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سرورهای رایانه دارک سولز به مدت چهار ماه آفلاین می مانند، اما بازیابی در حال انجام است

سرورهای رایانه دارک سولز به مدت چهار ماه آفلاین می مانند، اما بازیابی در حال انجام است

چهار ماه بعد، سرورهای شبکه برای بازی‌های Dark Souls روی رایانه آفلاین باقی ماندند، اما توسعه‌دهنده From Software به طرفداران اطمینان داد که در تلاش هستند تا آنها را آنلاین کنند.

در بیانیه ای به گیمر کامپیوترسخنگوی استودیو گفت: ما در حال حاضر در حال بازیابی سرورهای آنلاین سری Dark Souls در رایانه هستیم.

در حال پخش: از نرم افزار قبل از دارک سولز

سرویس آنلاین برای هر بازی “به تدریج” بازیابی می شود، اگرچه مشخص نیست که این به چه ترتیبی اتفاق می افتد. در بیانیه ای از Software آمده است: “ما قصد داریم به تدریج سرویس آنلاین هر بازی را با بازگرداندن سرورهای Dark Souls 3 پس از انجام کارهای لازم برای رفع مشکل بازیابی کنیم.”

این استودیو اضافه کرد: به محض اینکه برنامه ریکاوری نهایی شد، به‌روزرسانی‌های اضافی را ارائه خواهیم کرد. می‌خواهیم از همه بازیکنان خود به خاطر صبر و درک شما در هنگام تلاش برای حل این مشکل تشکر کنیم.

در اوایل سال 2022، From Software به یک مشکل امنیتی مهم در Dark Souls 3 اذعان کرد و در نتیجه، این شرکت سرورهای PvP را برای همه بازی‌های Dark Souls روی رایانه حذف کرد. در ماه فوریه، اعلام شد که سرورها تا زمان راه اندازی Elden Ring آفلاین خواهند بود، اما این اتفاق افتاد و رفت و سرورها هنوز تاریک هستند.

در مورد Elden Ring، بازی در حال حاضر با بیش از 13 میلیون واحد تحویل داده شده در حال افزایش است. این بازی تا کنون پرفروش‌ترین بازی شماره 1 برای سال 2022 است و با پشت سر گذاشتن Call of Duty: Vanguard به پرفروش‌ترین بازی در 12 ماه گذشته تبدیل شده است. با این حال، این بازی به صدر پربازیگرترین بازی‌های سال 2022 نزدیک نبود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.