منو سایت

سرج تانکیان از System Of A Down به Metal Video Game، Hellsinger پیوست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سرج تانکیان از System Of A Down به Metal Video Game، Hellsinger پیوست

سرج تانکیان از System Of A Down به Metal Video Game، Hellsinger پیوست

سرج تانکیان، خواننده گروه System of a Down، به گروه بازیگران بازی ویدیویی آینده در موسیقی متال، Metal: Hellsinger پیوست. توسعه دهنده The Outsiders امروز این خبر را اعلام کرد و تریلر جدیدی را منتشر کرد که در آن آهنگی اصلی توسط تانکیان برای بازی به نام “No Tomorrow” نوشته شده است.

تانکیان پس از آلیس وایت گلوز (Arch Enemy)، مت هیف (Trivium)، رندی بلیت (Lamb of God) و دیگران، جدیدترین هنرمند دنیای موسیقی متال است که به Hellsinger پیوست.

دیوید گلدفارب، مدیر خلاقیت Outsiders، گفت که استودیو پر از طرفداران System of a Down است، بنابراین پرداختن به آن پس از Hellsinger “غیر واقعی” است.

او این آهنگ را کاملاً کشت و آن را طوری ساخت که فقط سرج می توانست. گفت: گلدفارب.

در هلسینگر، هدف شلیک، هل دادن و اجرای «فینیشر» با ضرب آهنگ یک آهنگ است. بازیکنان به شش اسلحه دسترسی دارند که هر کدام توانایی “نهایی” خود را دارند که می توان از آنها برای کشتن شیاطین استفاده کرد. صداپیشگان کهنه کار تروی بیکر و جنیفر هیل صداپیشگی شخصیت های اصلی را بر عهده دارند.

Hellsinger شامل یک آهنگ متفاوت در هر سطح است و هر آهنگ چندین لایه دارد. در بخشی از توضیحات بازی آمده است: «اجرای شما روی چند لایه آهنگ به طور همزمان اجرا می‌شود، که با موسیقی پس‌زمینه جوی شروع می‌شود و با سرودهای متال قدرتمند خاتمه می‌یابد».

پس از یک تاخیر، Hellsinger امسال برای PS5، Xbox Series X | S و PC عرضه شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.