منو سایت

ستاره منچسترسیتی اصلا از حضورش در فیفا 23 راضی نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ستاره منچسترسیتی اصلا از حضورش در فیفا 23 راضی نیست

جک گریلیش ستاره باشگاه انگلیسی منچسترسیتی و تیم ملی این کشور بازی فیفا 23 او واکنش نشان داد. او معتقد است که EA Sports صورت خود را به درستی اسکن نکرده و شبیه شخصیت سید از کارتون «بازی اسباب بازی» در FIFA 23 است. از وضعیت خود در این شبیه ساز فوتبال حرفه ای چندان راضی نیستند.

بازیکنان حرفه ای معمولا بیشتر از امتیاز کلی خود در بازی فیفا شکایت دارند و به عنوان مثال هالند، ستاره دیگر منچسترسیتی، گفت که امتیاز او می توانست بالاتر باشد. بر خلاف هم تیمی خود، جک گریلیش از چهره اسکن شده راضی نیست و می گوید که الکترونیک آرتز او را شبیه یکی از شخصیت های کارتونی بازی اسباب بازی کرده است.

ستاره منچسترسیتی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکسی از مدل مجازی خود در بازی FIFA 23 و شخصیت سید از انیمیشن Toy Story، از تیم سازنده بازی انتقاد کرد. او نوشت که چهره اش دقیقاً شبیه آن شخصیت کارتونی است و اعتراض خود را اینگونه بیان کرد. بدون شک شباهت به این شخصیت از انیمیشن «بازی اسباب بازی» برای هیچکس خوشایند نیست و گریلیش نیز از این مشکل خوشحال نیست. انتظار چهره دقیق تر و بهتری داشت. شاید این چهره بیشتر برای گرت بیل ولزی مناسب باشد.

جک گریلیش FIFA 23

جک گریلیش در فیفا 23

دلیل شبیه شدن چهره جک گریلیش به سید در FIFA 23 مشخص نیست. تعدادی از چهره های بازیکنان به دقت اسکن می شوند و تیمی از EA Sports برای ارائه تصاویر مجازی از باشگاه ها بازدید می کنند. به نظر می رسد استودیو زمان کافی برای ایجاد چهره واقعی از همه بازیکنان را نداشته و بیشتر بازیکنان با چهره ساز ساخته شده اند. جک گریلیش نمونه ای از بازیکنانی است که صورتش اسکن نمی شود و همین موضوع باعث نارضایتی شده است. هر سال EA سعی می کند بازی فیفا را یک قدم به واقعیت نزدیک کند و بازی جدید انیمیشن های بهتری دارد.

قرارداد این شرکت الکترونیک با فدراسیون جهانی فوتبال امسال به پایان می رسد و پس از دهه ها با نام فیفا خداحافظی می کنیم. بازی بعدی با نام EA Sports FC ساخته می شود و تغییرات اساسی در بدنه آن ایجاد می شود. امکان انتشار رایگان بازی نیز مطرح شد. FIFA 23 با ارائه لیگ فوتبال زنان و پشتیبانی کامل از جام جهانی همراه با تغییر توانایی تیراندازی، ضربات آزاد و انیمیشن ها گامی در جهت ارائه یک بازی بی نقص برداشته است. منتقدان همچنان از رویکرد EA برای درآمدزایی و تحویل لوت باکس ناراضی هستند.

منبع: TheGamer