منو سایت

سازندگان Sonic Origins از نحوه اجرای سگا ناراضی هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازندگان Sonic Origins از نحوه اجرای سگا ناراضی هستند

Sonic Origins به تازگی در شرایطی عرضه شده است که از تعداد زیادی خطا و مشکلات مختلف رنج می برد. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، یکی از سازندگان بازی Sonic Origins به صورت عمومی به این مسائل پرداخته است.

استودیوی Headcannon که توسط Simon Tamil با نام مستعار Stealth اداره می‌شود، قبلا روی Sonic Mania و دیگر بازسازی‌های Retro Engine کار کرده است. سگا از این استودیو برای ساخت نسخه ریمستر شده Sonic 3 & Knuckles در قالب Sonic Origins استفاده کرد. اما انتشار این اثر چندان موفق نبود و دچار مشکلات فراوان و خطاهای مختلف شد. سایمون تامیل اکنون در توئیتی در مورد این مسائل منتشر کرده و سگا را مسئول آنها معرفی کرده است.

Simon Tamil، بنیانگذار Sonic Origins می گوید: «وضعیت Sonic Origins ناامیدکننده است. من دروغ نمی گویم که نسخه ارائه شده به سگا مشکلی نداشت، اما آنچه در Sonic Origins وجود دارد چیزی نیست که ما تحویل داده ایم. ادغام آثار با Sonic Origins مشکلاتی را ایجاد کرده است که بسیاری معتقدند ما مسئول آن هستیم. – اما این درست نیست.

به گفته سایمون تامیل، نسخه ریمستر شده سونیک 3 در ابتدا یک پروژه مستقل بود. اما در نهایت به یک افکت کاملا متفاوت تبدیل شد که در قالب بازی Sonic Origins ارائه شد. او در توییتی نوشت که استودیو Headcannon اشتباهاتی مرتکب شده، برخی مسائل را نادیده گرفته و در برخی زمینه ها عجله دارد. با این حال، سازنده بازی Sonic Origins اعلام کرد که سگا به درخواست های استودیو Headcannon برای تاخیر و انجام آخرین تنظیمات نادیده گرفته و تغییرات عمده ای را در نسخه ارائه شده اعمال کرده است.

سازندگان بازی Sonic Origins Sonic Origins

Sonic Origins یک کاتارسیس متحرک دارد

سیمون تامیل گفت: من به تیمم به خاطر عملکردشان در چنین فشاری بسیار افتخار می کنم. اما همه ما از وضعیت Sonic Origins و حتی Sonic 3 & Knuckles راضی نیستیم. ما قبل از ارسال آن به سگا اصلاً از وضعیت راضی نبودیم، اما خیلی چیزها خارج از کنترل ما بود.»

سیمون تامیلی در پایان خاطرنشان کرد که بیشتر همکاری با شعبه آمریکایی سگا “بسیار خوشایند” است و او هیچ مشکلی با این شرکت ندارد. با توجه به وضعیت فعلی Sonic Origins، استودیو Headcannon و Simon پیشنهاد کرده‌اند که سعی کنید با انتشار یک به‌روزرسانی، مشکلات را برطرف کنید. سگا هنوز به این درخواست پاسخ نداده است.

بازیکنان مختلف به مشکلات Sonic Origins اشاره می کنند. از جمله این مشکلات می توان به کیفیت پایین صدا، ویژگی های جدید که از خطا رنج می برد و هوش مصنوعی ضعیف شخصیت های همراه اشاره کرد. نسخه رایانه شخصی Sonic Origins نیز از Denuvo DRM استفاده می کند و قادر به جلب رضایت کاربران فروشگاه استیم نیست.

نظر شما در مورد نظرات سازندگان Sonic Origins چیست؟ آیا این اثر را تجربه کرده اید؟ به نظر شما استودیو Headcannon مقصر مشکلات Sonic 3 & Knuckles است یا توسط سگا ساخته شده است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GamesRadar