منو سایت

سازندگان Kingdom Rush اعلام کردند Iron Marines: Invasion

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازندگان Kingdom Rush اعلام کردند Iron Marines: Invasion

سازندگان Kingdom Rush اعلام کردند Iron Marines: Invasion

توسعه دهنده Ironhide Games بازی موبایلی پرطرفدار Kingdom Rush را در سال 2011 منتشر کرد و از آن زمان استودیو تعدادی دنباله و اسپین آف برای این بازی استراتژی فوق العاده منتشر کرده است. با این حال، در سال 2017، او نه یک بازی اسپین‌آف، بلکه بازی‌ای را منتشر کرد که حساسیتی مشابه با محیطی علمی تخیلی به نام Iron Marines داشت. امروز، Ironhide Games اعلام کرد که با Iron Marines: Invasion به این جهان بازمی گردد.

مانند سلف خود، Iron Marines: Invasion یک RTS روزانه است که در آن تفنگداران دریایی آهنین به بررسی سیارات بیگانه و مبارزه با مهاجمان مختلف می پردازند. این تهاجم شامل بیش از 25 ماموریت کمپین، 9 گروه از واحدها برای ایجاد ترکیب های مختلف، 9 شخصیت، هشت سلاح ویژه و انواع عملیات های ویژه و پیشرفت ها برای به دست آوردن چیزهای اضافی مانند پهپادهای محافظ برای افزودن به قدرت آتش یگان های خود است.

تریلر بازی گیم پلی زیادی ارائه نمی دهد (اگرچه می توانید برخی از تصاویر را در زیر مشاهده کنید)، اما آنچه نشان داده شده به نظر می رسد با بازی اول سازگار باشد. شما واحدها و قهرمانان خود را برمی دارید و آنها را روی نقشه قرار می دهید تا با نیروی بیگانه دشمن مبارزه کنید.

پیش ثبت نام برای هر دو دستگاه iOS و Android با دنبال کردن پیوندها باز است. Ironhide Games هنوز تاریخ انتشار را ارائه نکرده است.

گالری