منو سایت

سازندگان Guardians of the Galaxy از فروش آن ناراضی نیستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازندگان Guardians of the Galaxy از فروش آن ناراضی نیستند

Guardians of the Galaxy با وجود مزیت های فراوان و تحسین منتقدان، از نظر فروش چندان موفق نبوده است. با این حال، سازندگان Guardians of the Galaxy همچنان معتقدند که این اثر یک «تجربه عالی» بوده است. طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، رسانه Eurogamer مصاحبه ای با تیم سازنده بازی انجام داده و در آن به چالش های ساخت یک IP جدید و شرایط بازار این بازی ویدیویی پرداخته است.

در سال های اخیر، مجموعه Guardians of the Galaxy به لطف دنیای سینمایی مارول محبوبیت فزاینده ای پیدا کرده است. در سال 2021، اسکوئر انیکس و استودیو ایدوس مونترال Guardians of the Galaxy را منتشر کردند. داستان این اثر ربطی به فیلم های سینمایی ندارد و داستان خودش را روایت می کند. بازیکنان در Guardians of the Galaxy کنترل پیتر کویل، ملقب به Star Lord را بر عهده دارند. به این ترتیب به همراه دیگر اعضای گروه، گامورا، راکون راکت، گروت و دراکس، وارد یک ماجراجویی فضایی هیجان انگیز می شوند.

نگهبانان کهکشان عملکرد خوبی در جذب منتقدان داشت. میانگین امتیاز آن 84 بود (نسخه Xbox نسل نهم). منتقدان بخش ها را به عنوان روایت و ویژگی تحسین کردند و از یگان های فنی و رزمی انتقاد کردند. با این حال، اسکوئر انیکس گفت که بازی Guardians of the Galaxy از نظر فروش ضعیف عمل می کند. اما به لطف جوایز مختلف، تخفیف ها و جزو بازی های سرویس Xbox Game، تعداد بازیکنان Guardians of the Galaxy افزایش یافته است. علاوه بر این، رسانه های اجتماعی، تبلیغات شفاهی و تلاش های استودیوی ایداس مونترال برای بهبود بازی تاثیرگذار بوده است.

ژان فرانسوا دوگا، مدیر نوآوری نگهبانان کهکشان به Eurogamer گفت: «من متاسف نیستم. ما تمام تلاش خود را کردیم. اما این واقعیت بازار بازی های ویدیویی است. به یاد داشته باشید که این بازی یک IP جدید است. حتی اگر بگوییم که Guardians of the Galaxy شناخته شده است، Guardians of the Galaxy همچنان یک IP جدید در بازار بازی های ویدیویی است. بسیاری از مردم حتی نمی دانند که چنین اثری منتشر شده است. علاوه بر این، بسیاری از مردم نمی دانند این بازی چه چیزی برای ارائه دارد.

Guardians of the Galaxy Creators Guardians of the Galaxy

بازی Guardians of the Galaxy قابلیت انتخاب دیالوگ را دارد

فروش بازی Guardians of the Galaxy زیر استانداردهای Square Enix است. اما این بازی همچنان موفق بوده و به لطف تاریخچه جذابش، این کمپین نقدهای مثبتی دریافت کرده است. نگهبانان کهکشان بسیار بهتر از اقتباس انتقام جویان مارول از اسکوئر انیکس عمل کردند. بازی Avengers که توسط استودیو Crystal Dynamics ساخته شده است، از مشکلات متعددی رنج می برد که منجر به نارضایتی بازیکنان و منتقدان می شود.

Guardians of the Galaxy بر روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه شخصی، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس، سری ایکس باکس ایکس و نینتندو سوییچ در دسترس است. کاربران بازی Xbox می توانند این اثر را بدون پرداخت هزینه اضافی تجربه کنند.

نظر شما در مورد نگهبانان کهکشان چیست؟ آیا این اثر مستحق توجه بیشتر بازیکنان است؟ به نظر شما فروش کم بازی Guardians of the Galaxy به دلیل عدم شناخت بازیکنان است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN