منو سایت

سازنده The Witcher 3 به وجود یک باگ بزرگ اعتراف کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازنده The Witcher 3 به وجود یک باگ بزرگ اعتراف کرده است

طبق جدیدترین اخبار بازی، CD Projekt Red، سازنده بازی The Witcher 3: Wild Hunt اعتراف کرده است که قرار دادن تعداد زیادی POI و علامت سوال در نقشه Skellige اشتباه بزرگی بوده است.

در طول بیستمین سالگرد CD Project Red، فیلیپ وبر، که به عنوان مدیر کمپین بازی Witcher 4 شناخته می شود و در تیم تولید بازی Witcher 3 به عنوان طراح ماموریت حضور داشت، اعلام کرد که صندوقچه های پراکنده شده در زیر آب های Skellige، قرار نیست قرار بگیرند. یک POI که باید وارد شود.

با توجه به اندازه باورنکردنی نقشه The Witcher 3: Wild Hunt، CD Projekt Red تصمیم گرفت که برای پر کردن آن به چیزی بیش از تلاش نیاز دارد. فیلیپ وبر در این باره گفت: “من می توانم آزادانه اعتراف کنم که یکی از پرسشگران دنیای بازی هستم. در پایان سال 2014، در حالی که زمان زیادی تا انتشار The Witcher 3 باقی نمانده بود، مجبور شدیم جهان را با علامت سوال پر کنیم.

طراح کوئست The Witcher 3: Wild Hunt ادامه داد: «زمان زیادی باقی نمانده است. به همین دلیل است که در مورد POI زیاده روی کردیم. ما به این نتیجه رسیده بودیم که باید این کار را انجام دهیم، اما انجام آن بدون نقص غیرممکن بود. هر چند می توانم از این موضوع دفاع کنم. صندوقچه های قاچاقچیان زیادی آماده کرده ام. باید آنها را در دنیای بازی قرار می دادیم و با استفاده از چند مرغ دریایی آنها را پیدا می کردیم. اما ما تصمیم نگرفتیم که نمادی برای آنها روی نقشه قرار دهیم.”

مدیر کمپین Witcher 4 توضیح داد که Smuggler’s Chests در اصل یک نوع پاداش بوده و بازیکنان به ندرت با آنها روبرو می شوند. اما در نهایت این آیتم به یکی از قسمت های اصلی بازی تبدیل شد و بازیکنان سرسخت ساعت ها برای یافتن آن ها تلاش کردند. فیلیپ وبر با خنده گفت: «کاملاً موافقم که اشتباه بزرگی بود. من دیگر این کار را نمی کنم.”

خطای Witcher 3 CD Projekt Red

نقشه بازی Witcher 3 دارای آیکون های زیادی است

به گفته مدیر کمپین The Witcher 4، این اثر در مقایسه با The Witcher 3 در مسیر متفاوتی قرار خواهد گرفت و علامت سوال زیادی در طرح آن وجود نخواهد داشت. تایید این موضوع در آینده نزدیک امکان پذیر نخواهد بود. زیرا بازی Witcher 4 به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده و سال ها تا انتشار آن فاصله دارد.

CD Projekt Red تنها یک تصویر از محصول جدید خود منتشر کرده است. اما این تصویر تئوری های زیادی را در بین طرفداران ایجاد کرده است. پس از مدتی استودیو گفت که مدال سیاهگوش در تصویر منتشر شده وجود دارد. آیا این قفل به یک مدرسه جادوگر جدید اشاره دارد؟ این سوالی است که برای پاسخ به آن باید سال ها منتظر بمانیم.

اطلاعات ما در مورد بازی جدید سری The Witcher جزئی است و هنوز خیلی به صورت رسمی تایید نشده است. البته استودیو CD Projekt Red اعلام کرد که بازی مذکور با موتور Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد، همچنین کارگردان بازی Witcher 4 قول داده است که هیچ فشار کاری برای ساخت این اثر وجود ندارد.

نظر شما در مورد اشتباه بزرگ سازندگان The Witcher 3: Wild Hunt چیست؟ آیا علامت سوال های زیاد این تجربه شما را آزار داد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN