منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سازنده The Last of Us Part 1 با Naughty Dog برای ساخت یک بازی درجه یک همکاری کرد.

سازنده The Last of Us Part 1 با Naughty Dog برای ساخت یک بازی درجه یک همکاری کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازنده The Last of Us Part 1 با Naughty Dog برای ساخت یک بازی درجه یک همکاری کرد.

طبق آخرین اخبار بازی، سونی کارمندان جدیدی را برای کار بر روی یک پروژه پریمیوم اعلام نشده که توسط Naughty Dog و PlayStation Visual Arts Studio ساخته شده است استخدام می کند. این دو استودیو به عنوان سازندگان The Last of Us Part 1 شناخته می شوند.

سونی اخیراً یک آگهی استخدام برای یک «تهیه کننده ارشد» منتشر کرده است. این فرد به تیم توسعه داخلی جدید در قالب استودیوی ویژوال آرتز پلی استیشن اضافه خواهد شد. در آگهی استخدام آمده است: «این پروژه ممتاز با همکاری استودیو ناتی داگ ساخته می‌شود. اگرچه هنوز به طور رسمی اعلام نشده است، اما چشم انداز و زمان بندی انتشار این بازی مشخص است. ما با استفاده از تجربه و استعداد کارکنان خود، کیفیت بالای جلوه های بصری را تضمین می کنیم و تجربه ای عالی برای بازیکنان فراهم می کنیم.”

استودیوی ویژوال آرتز پلی استیشن قبلا Last FS Part 1 را ساخته است. این اثر در واقع بازسازی بازی The Last of Us است که توسط استودیو Naughty Dog توسعه یافته و در سال 2013 بر روی پلی استیشن 3 منتشر شده است. طبق شرح وظایف، PlayStation Visual Arts است. یک استودیوی پیشرو با تیم های کامل از متخصصان در انیمیشن، موشن کپچر، سینماتیک، طراحی و اسکن». این مهارت ها بدون شک هنگام توسعه بازی های اکشن ماجراجویی AAA با همکاری استودیوی Naughty Dog مفید خواهند بود.

استودیو ناتی داگ نیازی به معرفی ندارد. این استودیو با خلق آثار مختلفی مانند The Last of Us و سری Uncharted یکی از معروف ترین بازی سازان تاریخ است. همچنین سری بازی های Crash Bandicoot و Jak and Daxter از سری بازی های محبوب پلی استیشن توسط استودیو Naughty Dog ساخته شده است.

سازنده The Last of Us Part 1 Last FS Part 1

فرصتی برای احیای کلاسیک سونی از سوی خالق The Last of Us

بعید به نظر می رسد که بازسازی The Last of Us Part 2 پروژه جدیدی از سازندگان The Last of Us Part 1 و Naughty Dog Studios باشد. به این دلیل که مدت زیادی از انتشار این اثر نمی گذرد و مدتی پیش نسخه پلی استیشن 5 نیز عرضه شد.

در عوض، این احتمال وجود دارد که پلی استیشن برنامه هایی برای بازسازی سری قدیمی Naughty Dog داشته باشد. Uncharted: Drake’s Fortune یکی از گزینه های ممکن است. همچنین این احتمال وجود دارد که یک اثر کاملاً جدید توسط استودیوهای Naughty Dog و PlayStation Visual Arts ساخته شود. به هر حال، سازنده سری Last FS اخیرا به استخدام افراد جدید برای ساخت یک بازی جدید در سری Uncharted اشاره کرده است.

نظر شما در مورد ساخت یک بازی پریمیوم توسط سازنده The Last of Us Part 1 با همکاری Naughty Dog چیست؟ فکر می کنید اثر جدیدی ساخته می شود یا بازی های کلاسیک پلی استیشن احیا می شوند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GamesRadar+